هرگز یک اپ با ارزش رو از دست ندید

آموزش کلمات به زبان ساده

کلمه بازی یک

یک، دو، سه، الف بازی
8 votes, average: 2٫50 out of 58 votes, average: 2٫50 out of 58 votes, average: 2٫50 out of 58 votes, average: 2٫50 out of 58 votes, average: 2٫50 out of 5
Loading ... Loading ...

توسط میثم شایگان

بازار
قیمت
رایگان
نسخه
1.1.3
سیستم عامل
اندروید 2.1
تاریخ بررسی
۲۰ تیر ۱۳۹۴
به اشتراک بگذارید:

    اپ های مرتبط

امروزه تبلت و گوشی دیگر مختص افراد خاص با سنین بالا نیست و حتی کودکان نیز با علاقه زیاد از آن ها استفاده می کنند و از سنین پایین درگیر جذابیت های این تکنولوزی می شوند. برنامه ریزی برای استفاده بهینه از این جذابیت قطعا نقش بسیار مهمی دارد. در همین راستا اپلیکیشن آموزشی کلمه بازی یک آمده است تا با سبک و سیاقی کودکانه کلمات را به کودکان بیاموزد…

 

KalameBazi03

 

تجربه استفاده :

با ورود به بازی با یک صفحه با رنگ های شاد روبرو می شویم که یک دکمه شروع در وسط آن است و به سادگی نشان می دهد که این راه ورود به بازی است، در صفحه بعد با ۴ بخش روبرو می شویم که بخش اول ویژه کلمات حیوانات است که می توانید به رایگان از آن استفاده کنید. ۳ بخش دیگر شامل کلمات مربوط به میوه ها، رنگ ها و وسایل نقلیه می باشد. بعد از انتخاب هر بسته وارد بخش آموزش می شویم. شیوه آموزش به این شکل است که دو کلمه با تصاویر مربوطه به شما نشان داده می شود، کلمه مورد نظر خوانده می شود و کودک باید بتواند کلمه درست را انتخاب کند. با درست جواب دادن به کلمه بعدی می رود و افکت صدای پیروزی شنیده می شود. در مراحل بعدتر تصویر از کنار ۲ کلمه حذف می شود و کودک باید بتواند از روی نوشته کلمات، گزینه درست را انتخاب کند.

 

رابط کاربری/ تجربه کاربری :

رابط کاربری بسیار ساده و با رنگ های شاد طراحی شده است تا کودکان به تنهایی بتوانند از آن استفاده کنند و آموزش ببینند. البته جای المان های تصویری در جای جای بازی خالی است و صرفا پیشرفت مرحله را با حرکت کاراکتر بازی می توان متوجه شد.

 

نتیجه گیری :

کلمه بازی یک نمونه خوبی است از یک اپلیکیشن آموزشی برای کودکان و صداگذاری خوب و انیمیشن ها به جذابیت های آن افزوده است. البته بسته های محتوایی هنوز کم هستند و نیاز به توسعه بیشتر وجود دارد.

 

نقاط قوت :

+ صداگذاری خوب

+ طراحی محیط کودکانه

 

نقاط ضعف :

– نبود امکانات تعاملی

– کمبود المان های ظاهری

امتیاز دهید


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading ... Loading ...

دانلود


بازار

دیدگاه