هرگز یک اپ با ارزش رو از دست ندید

با لغات ضروری انگلیسی آشنا شو!

۵۰۴ لغت ضروری

همراه یار
2 votes, average: 3٫50 out of 52 votes, average: 3٫50 out of 52 votes, average: 3٫50 out of 52 votes, average: 3٫50 out of 52 votes, average: 3٫50 out of 5
Loading ... Loading ...

توسط ش آقایی

بازار
قیمت
رایگان
نسخه
0.8
سیستم عامل
اندروید 4
تاریخ بررسی
۲۰ دی ۱۳۹۵
به اشتراک بگذارید:

    اپ های مرتبط

در دنیای امروز دانستن زبان انگلیسی به امری اجتناب ناپذیر تبدیل شده است. بسیاری از منابع و مقالات روز دنیا تنها به این زبان موجود است و برای دسترسی به آنها در صورت نداشتن دانش کافی در این زمینه باید دست به دامان مترجمین شد.  از این رو اپی که امروز به معرفی آن خواهیم پرداخت ۵۰۴ لغت ضروری نام دارد. همانطور که از نام برنامه انتظار می رود این اپ، ۵۰۴  کلمه از ضروری ترین لغات زبان انگلیسی را که برای آزمون های مختلف ممکن است به آن نیاز داشته باشید را جمع آوری کرده و با فرمتی مناسب ارایه می دهد. در ادامه به بررسی نقاط ضعف و قوت این اپ کاربردی می پردازیم.

تجربه استفاده

اپ لغات را در ۴۲ درس مجزا طبقه بندی کرده است و لیست درس ها اولین صفحه ای است که پس از ورود به اپ مشاهده خواهید کرد. با لمس هر یک از درس ها می توانید کلمات مربوط به هر درس را ببینید و در صورت تمایل جهت مرور مجدد آن را به لیست علاقه مندی ها اضافه کنید.

 

504-4

 

برای دیدن معنای کلمه و مثال های بیشتر باید روی کلمه تپ کنید. در صفحه جدید می توانید علافه بر تلفظ لغت که به صورت فونتیک ارائه شده است، توضیحی مختصر که به زبان انگلیسی بوده را نیز مشاهده کنید. همچنین می توانید برای مشاهده ی معادل فارسی بر روی کلید Persian تپ کنید یا با لمس کلمه تلفظ مربوط به آن و مثال ها را بشنوید. البته قبل از آن باید روی کلید مشخص شده در نوار ابزار تپ کرده و آن را از حالت بی صدا خارج کنید. با سواپ صفحه به چپ یا راست به راحتی می توانید به مشاهده سایرکلمات موجود در درس بپردازید.  اضافه کردن لغت به لیست علاقه مندی ها و به اشتراک گذاری آن از سایر امکانات موجود در این بخش می باشد. همچنین جستجوی کلمه مورد از طریق کلید جستجو در صفحه اصلی میسر است.

 

504-2

 

گرافیک و رابط کاربری :

طراحی اپ بسیار ساده بوده و عدم استفاده از رنگ های مناسب ممکن است کار کردن با آن را به مدت طولانی با مشکل مواجه کند. امکان سواپ صفحه برای جا به جا شدن بین کلمات یه درس، مثال های کاربردی و مشاهده تعداد بازدید هر کلمه از نکات قابل توجه این اپلیکیشن است.

 

504-3

 

نتیجه گیری 

در مجموع ۵۰۴ لغت ضروری با توجه به اینکه اپی کاملا رایگان است، امکانات زیادی را در اختیار زبان آموزان قرار داده است که این به نوبه ی خود قابل توجه است و می تواند برای آن دسته از افرادی که قصد مهاجرت یا شرکت در آزمونی را دارند مفید واقع شود.

 نکات مثبت:

+ حجم کم

+ تلفظ صوتی و فونتیک

معادل فارسی و انگلیسی به همراه مثال های متعدد

نکات منفی:

– طراحی ساده

امتیاز دهید


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading ... Loading ...

دانلود


بازار

دیدگاه