هرگز یک اپ با ارزش رو از دست ندید

برنامه ای برای معلم ها ، والدین و دانش آموز ها ؟؟

ClassDojo

ClassDojo
7 votes, average: 3٫14 out of 57 votes, average: 3٫14 out of 57 votes, average: 3٫14 out of 57 votes, average: 3٫14 out of 57 votes, average: 3٫14 out of 5
Loading ... Loading ...

توسط پوریا عطارزاده

بازاردانلوداپ استور
قیمت
رایگان
نسخه
2.0.1
سیستم عامل
اندروید 2.3.3
تاریخ بررسی
۱۳ شهریور ۱۳۹۲
به اشتراک بگذارید:

امروز می خوام در مورد یک اپ جالب برای شما صحبت کنم. شاید این اپ بدرد خیلی ها نخوره ولی دونستن وجود این اپ و پیشنهاد اون به هرکسی که در کار تدریس و معلمی هست بنظرم بسیار واجب و ضروریه. شاید سیستم آموزشی ما هنوز آمادگی استفاده معلم ها ، والدین و دانش آموز ها از اپ های موبایل برای کنترل وضعیت درسی رو نداشته باشه ولی در آینده ای خیلی نزدیک این اتفاق باید بیفته و چه خوبه که ما امروزه در مورد یکی از پیشگامان این حرکت بدونیم.

شیوه کار
قضیه به این شکله که معلم اول از همه این اپ رو تهیه می کنه و داخلش به عنوان یک Teacher ثبت نام می کنه. بعد از اون میتونه کلاس هاش و دانش آموز هاش رو به سیستم اضافه بکنه و به هر دانش آموزی یک آواتار بامزه بده ( معمولا معلم ها می گذارند خود بچه ها آواتار اشون رو انتخاب کنند ) بعد معلم زمان شروع و پایان کلاس هاش ، نمرات بچه ها ، میزان فعالیت اشون و تمام موارد دیگه ای که مربوط به کلاس میشه رو داخل این اپ همزمان با تدریسش ثبت می کنه.
در طرف دیگه والدین وارد قضیه می شند وهرکدوم که مشتاق باشند می تونند یک کد والدین از معلم بگیرند و یا درخواست بدند که معلم براشون ایمیل عضویت بفرسته. از این طریق والدین میتونند همزمان در جریان اتفاقی که واسه بچه شون تو کلاس می افته باشند و روند پیشرفت یا پسرفت اش رو بصورت نمودار هفتگی ، ماهانه و … بررسی کنند .

3

مزایا
این اپ از نظر فنی خیلی کامله و تقریبا نمیشه به نکته ای از اون ایراد گرفت. البته هنوز نسخه دانش آموز اش که نمی دونیم چه امکاناتی براش در نظر گرفته شده وجود نداره ( در حال تکمیله ) ولی با اینحال مهم ترین مزیت این اپ برداشتن سیستم سنتی ارتباط معلم با والدین هست که دیگه نیازی نیست والدین با یک ماه تاخیر از وضعیت بد یا خوب بچه هاشون آگاه بشند و از طریق اپ ClassDojo حتی همون لحظه اگه بچه شون تو کلاس شلوغ بکنه یا …. میتونند مچ اش رو بگیرند که کار رو برای بچه ها سخت می کنه !!

دوران ما که همچین امکاناتی وجود نداشت. بنظرتون بهتر بود یا بدتر ؟؟!

امتیاز دهید


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading ... Loading ...

دیدگاه