هرگز یک اپ با ارزش رو از دست ندید

روز های شاد و متفاوت با تقویم رنگی رنگی

تقویم رنگی رنگی

مجله رنگی رنگی
0 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 5
Loading ... Loading ...

توسط ش آقایی

بازار
قیمت
رایگان
نسخه
3.0.0
سیستم عامل
اندروید 4
تاریخ بررسی
۶ دی ۱۳۹۵
به اشتراک بگذارید:

همه ما روزهایی را تجربه کرده ایم که حوصله انجام کاری را نداشته ایم و تمام روز به دنبال ایده ای برای ایجاد تغییری به سمت  جریان مثبت بوده ایم. حال تصور کنید که کسی به صورت روزانه ایده ای جدید و نو برای بهتر شدن و شاد کردن شما ارائه می داد.  بدیهی است که با وجود زندگی پر مشغله امروز برای کسی چنین امکانی وجود ندارد. خوشبختانه به کمک اپی که امروز می خواهیم به شما معرفی کنیم دیگر چنین نیازی را احساس نخواهید کرد. اپلیکیشن تقویم رنگی رنگی به اندازه روزهای سال برای شما ایده و پیشنهادهای شاد در نظر گرفته است و به شما کمک میکند تا علاوه بر بهره مندی از امکاناتی مانند تبدیل تاریخ شمسی به میلادی یا برعکس و ثبت یادداشت ها و تاریخ تولدت عزیزانتان،   تجربه ای  متفاوت از استفاده از تقویم  داشته باشید.

تجربه استفاده

نام تقویم رنگی رنگی واقعا برازنده این اپ است. به محض ورود به محیط اصلی برنامه رنگ های متنوع و در عین حال هماهنگ و همچنین چینش مناسب عناصر موجود در صفحه شما را تحت تاثیر قرار می دهد. در صفجه اصلی مانند هر اپ تقویم دیگری می توانید تمام روزهای ماه حاضر را ببینید البته نمایش روزها به صورت هفتگی  و سالانه نیز امکان پذیر است. کافی است که روی یکی از روزها تپ کنید تا به تفاوت تقویم رنگی رنگی با سایر تقویم ها پی ببرید. با لمس هر روز می توانید علاوه بر مناسبت رسمی آن روز، ایده ای که تقویم رنگی رنگی برایتان در نظر گرفته است را مشاهده کنید.

 

screenshot_2016-12-06-09-23-51


برای استفاده از برخی قسمت های اپ نیاز به مراجعه به بخش فروشگاه اپ خواهید داشت و در برابر پرداخت مبلغی بسیار کم می توانید امکاناتی مانند ثبت یادداشت شخصی، نمایش تاریخ قمری و همگام سازی با جیمیل تان  را فعال کنید. البته سایر امکانات مانند تبدیل تاریخ میلادی به شمسی و بالعکس و همچنین ثبت تاریخ تولد به صورت رایگان قابل دسترسی است.

screenshot_2016-12-06-09-22-20

در تمام حالت های مشاهده تاریخ  (روزانه، هفتگی،ماهانه و سالانه)  امکان جابه جایی بین تاریخ ها به سادگی از طریق سواپ صفحه امکان پذیر است که این لذت و سادگی استفاده از اپ را دوچندان نموده است.

 

screenshot_2016-12-06-09-31-04

 

گرافیک و رابط کاربری :

استفاده از رنگ های شاد و متنوع، امکان جابه جایی آسان، حالت های مختلف  مشاهده تاریخ (روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه) ، و ویجت از نکات مثبتی است که در این اپ به چشم می خورد. وجود امکاناتی مانند ثبت تاریخ تولد و تبدیل تاریخ  و در عین حال حجم بسیار کم برنامه به محبوبیت آن افزوده است.

 

screenshot_2016-12-03-21-17-49

 

نتیجه گیری :

تقویم رنگی رنگی با استفاده از ایده ای نو و ایجاد انرژی مثبت توانسته پای خود را فراتر نهاده و به عنوان یک تقویم  با امکانات حرفه ای توجه هزاران کاربر را به خود جلب کند. با نصب این اپلیکیشن علاوه بهره مندی بر امکانات حرفه ای تقویم می توانید رنگ تازه ای به زنگی خود ببخشید.

 

نکات مثبت:

+  حجم کم

+  رابط کابری و طراحی خوب

نکات منفی:

–   جا به جا بودن برخی از مناسبت ها

 

امتیاز دهید


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading ... Loading ...

دانلود


بازار

دیدگاه