هرگز یک اپ با ارزش رو از دست ندید

نی نی بان راهنمای کامل دوران بارداری و پرورش نوزاد براي والدین

نی نی بان – بارداری و کودک یاری

برترینها
35 votes, average: 2٫60 out of 535 votes, average: 2٫60 out of 535 votes, average: 2٫60 out of 535 votes, average: 2٫60 out of 535 votes, average: 2٫60 out of 5
Loading ... Loading ...

توسط ش آقایی

بازار
قیمت
رایگان
نسخه
2.30
سیستم عامل
اندروید 4
تاریخ بررسی
۶ بهمن ۱۳۹۵
به اشتراک بگذارید:

    اپ های مرتبط

یکی از مهمترین مراحل زندگی مشترک زمانی است که زوج ها تصمیم میگیرند صاحب فرزند شوند. داشتن اطلاعات کافی در حوزه بارداری و اقدامات لازم برای سلامت کودک و مادر به آمادگی هرچه بیشتر خانواده ها کمک می کند همچنین اهمیت این امر با توجه به بالا رفتن سن ازدواج در کشورمان و شایع شدن ناباروری افزایش می یابد. لازم به ذکر است که بسیاری از مشکلاتی که زوج ها قبل یا بعد از بچه دار شدن ممکن است با آن رو به رو شوند از طریق افزایش آگاهی در این زمینه قابل پیشگیری است. اپ نی نی بان – بارداری و کودک یاری با اطلاع رسانی و مقالاتی که در حوزه سلامت کودک ارائه می دهد نه تنها به انتشار اطلاعات در باره روند این امر کمک میکند  بلکه زوج ها را از نظر روانی نیز آگاه کرده و آمادگی لازم را در آنها به وجود می آورد.

تجربه استفاده

اپ دارای امکانات متعددی است. بیشتر قسمت های آن به مفالات آموزشی در حوزه بارداری و همچنین باید ها و نباید های قبل یا بعد از زایمان اختصاص داده شده است. مطالب به ۷ دسته دسته بندی شده است و توضیحات جامعی پیرامون مسایل مختلف از زمان بارداری تا وضع حمل، نحوه ی نگهداری از نوزاد و تربیت کودک را شامل می شود. با لمس گرینه منو که در کنار عنوان هر دسته تعبیه شده است می توانید مطالبی را که هر کدام شامل می شوند را مشاهده کنید و به مطالعه مقالات بپردازید. همچنین با انتخاب هر دسته می توانید مطالب را بر اساس دسته بندی جدیدترین، پر بازدیدترین و پربحت ترین ها را مشاهده کنید. در این قسمت برای دسترسی به سایر موضوعات می توانید از منوی کشویی نیز کمک بگیرید. در صورتی که تمایل به ثبت نظر خود دارید می توانید آن را برای مطلب مربوطه ثبت کنید.

 

nini (1)

 

بخش ابزار ها که در نوار ابزار موجود در پایین صفحه اصلی به چشم می خورد شامل امکانات کاربردی نظیر محاسبه گر BMI، زمان زایمان، میزان کالری مورد نیاز بر اساس داده های کاربر و … می باشد. به کمک بخش انتخاب های من می توانید مقالاتی که مورد پسند شما واقع بود را لایک کرده و در این لیست بیابید. قسمت مشاغل بخشی از اپ است که می توان در از طریق آن آگهی سرویس هایی را که ممکن است مورد نیاز زوج های جوان باشد را یافت.

 

nini (2)

 

از نقاط قوت اپ راهنمای بارداری و کودک یار هفته به هفته است که در صفحه اصلی قرار دارد. این بخش شامل مقالات آموزشی در زمینه بارداری، نگهداری از نوزاد و تربیت کودک است. قسمت هفته به هفته تغییرات  دوران بارداری را در هر هفته گزارش می دهد. از طریق سربرگ نوزادی می توانید با حالات و نیازهای نورسیده دلبندتان به صورت ماه به ماه آشنا شوید و در نهایت به کمک بخش کودکی  در مورد نحوه ی برخورد و تربیت کودکان تا ۹ سال مطالعه کنید.

 

nini (3)

 

گرافیک و رابط کاربری :

با توجه به این که مقالات قسمت اعظم محتوای اپ را تشکیل می دهد باعث شده که انداره متن و نوع فونت اهمیت زیادی پیدا کند که خوشبختانه در این زمینه نی نی بان بسیار خوب عمل کرده و راحتی مطالعه مطالب، دسته بندی مناسب، محتوای متنوع، امکان نشانه دار کردن موارد دلخواه و امکانات شخصی سازی قوی از جمله تغییر اندازه متن، نوع فونت، رنگ پس زمینه و تنظیم نور صفحه باعث جلب رضایت کاربران گشته است.

 

نتیجه گیری :

نی نی بان را می توان بانک اطلاعات لازم در حوزه بارداری و سلامت کودک دانست. دربرداشتن هزاران مقاله ی آموزشی و رایگان این اپ را به نرم افزاری جامع و یکی از محبوب ترین ها تبدیل کرده است. اگر قصد دارید به زودی صاحب فرزند شوید این اپ به شما پیشنهاد می شود.

 

نکات مثبت:

+ امکانات شخصی سازی بالا از جمله حالت مطالعه در شب، تغییر نوع و انداره فونت

+ مطالب جامع، متنوع و کاربردی

نکات منفی:

– وجود تبلیغات

امتیاز دهید


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading ... Loading ...

دانلود


بازار

دیدگاه