هرگز یک اپ با ارزش رو از دست ندید

با ملودی موسیقی گوش کنید!

ملودی

گلدن تک
6 votes, average: 3٫83 out of 56 votes, average: 3٫83 out of 56 votes, average: 3٫83 out of 56 votes, average: 3٫83 out of 56 votes, average: 3٫83 out of 5
Loading ... Loading ...

توسط میثم شایگان

بازار
قیمت
رایگان
نسخه
1.25
سیستم عامل
اندروید 4
تاریخ بررسی
۸ خرداد ۱۳۹۵
به اشتراک بگذارید:

برای بیشتر ما موسیقی به جزء جدانشدنی زندگیمون تبدیل شده و تو خونه یا بیرون، موقع ورزش یا کار چند ساعتی موسیقی گوش میکنیم. امروز دیگه از نوار کاست و حتی سی دی کمتر استفاده میشه و بیشتر به صورت فایل، داخل گوشی یا سیستم موزیک گوش میدیدم. اپی که میخوایم معرفی کنیم اسمش ملودیه که داره در این بازار روبه رشد اسم و رسمی بدست میاره…

 

Melody01

 

معرفی:

ملودی اپلیکیشن قانونی عرضه موسیقی در کشور است که با امکانات متنوع خود سعی دارد تجربه لذت بخش و راحتی برای مخاطبان فراهم کند. تجربه ای متفاوت در جستجو، دانلود و گوش کردن به موزیک مورد علاقتان.

 

Melody02

 

تجربه استفاده:

قبل از هر چیزی باید بگم که ملودی بستر قانونی عرضه موسیقیه در نتیجه انتظار دانلود نامحدود آهنگ ها را نداشته باشید. با شروع برنامه ۷ روز به شما امکان استفاده از برنامه با قابلیت های محدود داده میشه تا با امکانات و ویژگی هاش آشنا بشید ولی بعد این مدت باید مشترک ملودی شوید تا دسترسی کاملی به آرشیو قدرتمند آن داشته باشید.

اول از همه شروع به گشت و گذار در بین آهنگ ها میکنیم. انواع طبقه بندی ها، تم ها و موضوعات کمک میکند که به راحتی نتایج خوبی بدست آوریم، البته اگر مورد خاصی در ذهنتان باشد می توانید مستقیما آن را جستجو کنید. بعد از یافتن آهنگ مورد نظر می توانید فوری به آن گوش کنید یا برای استفاده آفلاین ذخیره کنید. در زمان محدود رایگان اولیه دسترسی به این امکانات امکان پذیر نیست و حتما باید مشترک ویژه شوید.

سرعت دانلود و پخش موسیقی ها مطلوب است و نیاز نیست مدت زیادی منتظر بمانید.

 

Melody03

 

ویژگی ها:

علاوه بر ویژگی های مناسب در گشت و گذار که به آن اشاره کردم ملودی امکانات دیگری نیز در اختیارتان می گذارد که برای استفاده از آنها نیاز است عضویت خود را تکمیل کنید:

افزودن به لیست مورد علاقه ها:

شما می توانید آهنگ های مورد نظر خود را به لیست اضافه کنید تا در دفعات استفاده بعدی به راحتی به آن ها دسترسی پیدا کنید.

دانلود برای گوش کردن به صورت آفلاین:

احتمالا بدتان نمی آید که آهنگ های مورد علاقتان را دانلود کنید تا در مواقعی که به اینترنت دسترسی ندارید هم بتوانید به آنها گوش کنید.

ساختن لیست شخصی (پلی لیست):

ملودی انواع لیست های خود را در قالب گلچین ها به شما ارایه می کند، در کنار این ویژگی خودتان هم می توانید لیست یا گلچین شخصی خود را داشته باشید.

 

Melody05

 

نتیجه گیری:

ملودی محتوای خوبی جمع آوری کرده است، در مسیر کپی رایت و حفظ حقوق هنرمندان حرکت می کند و سرویس با کیفیتی به مخاطبان موسیقی ارایه می کند و قطعا در آینده نقش مهمی در بازار موسیقی کشور خواهد یافت ولی باید بتواند نقطه ضعف های خود را نیز پوشش دهد تا به کیفیتش لطمه نخورد.

 

Melody04

 

نقاط قوت:

+ آرشیو غنی موسیقی

+ ارایه لیست های متنوع

 

نقاط منفی:

– امکانات کم برای کاربر مهمان یا غیر مشترک

– پلیر نسبتا ضعیف

امتیاز دهید


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading ... Loading ...

دانلود


بازار

دیدگاه