هرگز یک اپ با ارزش رو از دست ندید

فیلم برداری حرفه ای حتی با گوشی موبایل !!

Vyclone

Vyclone
11 votes, average: 3٫45 out of 511 votes, average: 3٫45 out of 511 votes, average: 3٫45 out of 511 votes, average: 3٫45 out of 511 votes, average: 3٫45 out of 5
Loading ... Loading ...

توسط پوریا عطارزاده

بازاردانلوداپ استور
قیمت
رایگان
نسخه
1.0.680
سیستم عامل
اندروید 4.0.3 - آی او اس 6
تاریخ بررسی
۱ شهریور ۱۳۹۲
به اشتراک بگذارید:

با این همه اپ و نرم افزارهای جدید و قدیمی و امکانات پیشفرض گوشی ها و تبلت های جدید دیگه کی به یک اپ جدید برای فیلم گرفتن نیاز داره ؟؟ خوب مطمئنا چون تا امروز از خوانندگان اپیناد بودید و یا حتی اگر همین امروز به این جمع وارد شدید به این معنی هست که به یک اپ ارزشمند اهمیت می دید و بگذارید بگم که Vyclone یکی از ارزشمند ترین اپ هایی هست که من تا امروز داخل این سایت معرفی کردم پس حتما به ادامه این بررسی کوتاه بپردازید.

معرفی
Vyclone با یک ایده جدید وارد حوزه ویدئو و گوشی های هوشمند شد و اون هم متحول کردن ویدئو های آماتوری کابران اینترنت و جایگزین کردنشون با ویدئو های کارگردانی شده و حرفه ای اون هم بدون ذره ای زحمت اضافه هست. بگذارید اینطوری بهتون بگم . فرض کنید به یک کنسرت یا جشن رفتید و با دوستاتون می خواین با گوشی هاتون فیلم برداری کنید. کافیه همتون از Vyclone استفاده کنید و با این نرم افزار فیلم بگیرید . بعد که جشن تموم شد و برگشتید خونه و خواستید بخوابید ( بعد از مسواک البته ! ) ویدئو تون رو اپلود می کنید و چون دوستاتون هم همین کار رو می کنند Vyclone با تایید شما یک ویدئو از مجموع ویدئو های شما از اون شب می سازه که کارگردانی شده و با تغییر نمای دوربین هست !! بقیش هم که دیگه مثل سایتی مثل youtube ویدئو رو مشترک می کنید و بقیه هم like می کنند و باقی ماجرا !

زمانبندی
فیلم های ساخته شده توسط vyclone مشکل زمانبندی ندارند یعنی ممکنه شما ۴ دقیقه فیلم گرفته باشید و دوستتون ۳ دقیقه . مشکلی نیست vyclone یک فیلم با هرچیزی که وجود داره می سازه و ویدئو ها هم کاملا به هم متصل هستند و به قولی جلو و عقب یا قطع و وصل نمی شوند.

انتشار
انتشار داخل سایت خود Vyclone اتفاق می افته که چون تازه شروع به کار کرده زیاد شلوغ نیست و از بازدید های نجومی یوتیوبی هم خبری نیست ولی چند هزار تایی کاربر فعال داخل سایت هستند و ویدئو های جالبی از سراسر دنیا داخلش اپلود میشه. اما با اینحال طبق معمول امکانات اشتراک گذاری سیستم کامل هست و به هر شبکه اجتماعی یا سایتی که دوست داشتید میتونید ویدئو تون رو share کنید تا همه استفاده کنند.

ممنون دوستان . اگر از این اپ استفاده کردید نظرتون رو در موردشون برای اپیناد بنویسید و ویدئو هاتون رو هم با ما به اشتراک بگذارید.

امتیاز دهید


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading ... Loading ...

دیدگاه