هرگز یک اپ با ارزش رو از دست ندید

بوتیک ، جستجوگر لباس

بوتیک

بوتیک
8 votes, average: 2٫75 out of 58 votes, average: 2٫75 out of 58 votes, average: 2٫75 out of 58 votes, average: 2٫75 out of 58 votes, average: 2٫75 out of 5
Loading ... Loading ...

توسط میثم شایگان

قیمت
رایگان
نسخه
1.0
سیستم عامل
اندروید 4
تاریخ بررسی
۷ اردیبهشت ۱۳۹۵
به اشتراک بگذارید:

برچسب ها

    اپ های مرتبط

مطلع شدیم یکی از استارت آپ های شتاب دهنده آواتک به نام بوتیک در حال طراحی اپلیکشن اندروید وب سایت خود است. با پیگیری های صورت گرفته از پشتیبانی بوتیک یک نسخه اولیه از اپلیکیشن بوتیک را دریافت کردیم و بعد از بررسی دقیق این اپلیکیشن بران شدیم تا با کاربران سایت تجربیات خود را به اشتراک بذاریم.

بوتیک یک جستجوگر لباس از فروشگاه های انلاین و افلاین هست که محصولات این فروشگاه ها در سایت و اپلیکیشن قرارداده می شوند. خریدارن می توانند در این سایت به جستجو لباس مورد نظر بر اساس رنگ ، قیمت و موقعیت مکانی خود بپردازند. از طرف دیگر بستر مناسبی هم برای فروشندگان پوشاک برند ها ، بوتیک ها و… است.

 

1

 

در این جا نگاهی اجمالی به اپلیکیشن بوتیک میندازیم:

در نگاه اول اپلیکیشن از نظر ظاهر و طراحی قابل قبول می باشد و مخاطب را برای حرکت در صفحات مختلف جذب می کند همچنین تعداد محصولات و فروشگاه های زیاد تجربه خوبی را به کاربر می دهد. سرعت بارگذاری اطلاعات بسیار بالا بوده و کاربران معطل بارگذاری شدن صفحات نمی شوند اما از طرف دیگر امکان جستجو بر اساس مناطق فقط در حال حاضر برای تهران مهیا شده و کابران شهر های دیگر امکان جستجو بر اساس محل زندگی خود را در ورژن ۱ این برنامه ندارند.

 

2

 

در نگاه کلی می توان اینطور جمع بندی کرد که بوتیک اپلیکشین خوبی برای طرفداران مد و فشن و همچنین کسانی که وقت کافی برای گشتن برای لباس دلخواه را ندارند

 

امتیاز دهید


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading ... Loading ...

دانلود


دیدگاه