هرگز یک اپ با ارزش رو از دست ندید

Shazam

Shazam Entertainment
6 votes, average: 3٫83 out of 56 votes, average: 3٫83 out of 56 votes, average: 3٫83 out of 56 votes, average: 3٫83 out of 56 votes, average: 3٫83 out of 5
Loading ... Loading ...

توسط میثم شایگان

بازاردانلود
قیمت
رایگان
نسخه
3.14.0-JB78059
سیستم عامل
2.2 و بالاتر
تاریخ بررسی
۲۵ تیر ۱۳۹۲
به اشتراک بگذارید:

Shazam-banner

تا حالا پیش آمده که یک موسیقی در فیلمی بشنوید و دنبال خواننده یا جزئیاتش باشید؟ یا آهنگی را پس از مدت ها جایی بشنوید وخواننده و آلبومش را فراموش کرده باشید و کلی ذهنتان را درگیر کند؟ Shazam به سادگی و سرعت این مشکل را حل کرده است. به موسیقی گوش می دهد و همه اطلاعات را به شما می دهد.یک، دو، سه.. شازم!

تجربه :

Shazam بسیار ساده، پرکاربرد، آسان، سریع و زیبا طراحی شده است. کافی است به اینترنت متصل باشید و موسیقی در حال پخش شدن باشد و با لمس صفحه، Shazam خودش بقیه کارها را انجام می دهد و به سرعت نتیجه درست را به شما نمایش می دهد. تقریبا هر اطلاعاتی که فکر کنید بلافاصله در اختیارتان خواهد بود. از نام خواننده و سال تولید گرفته تا نام آلبوم و منتشر کننده آن.

اطلاعات مرتبط:

Shazam-i1

شنیدن کامل آهنگ کلیدی ترین قسمت برنامه است. در عین حال می توانید ویدئو کلیپ آن را هم در صورت موجود بودن را هم ببینید. آهنگی را که تگ کردید را به اشتراک بگذارید. به متن آن دست پیدا کنید، این ویژگی برای خود من بسیار پرکاربرد است. پیشنهاد های آهنگ های مشابه، اطلاعات تورها و کنسرت های خواننده ، بیوگرافی کامل خواننده و آلبوم و امکان دریافت رینگتون از دیگر ویژگی های Shazam است.

سایر امکانات :

با اتصال اکانت فیسبوک میتوانید آهنگ هایی که دوستانتان تگ کرده اند را همببینید. همچنین بخش خاصی به جدول محبوب ترین آهنگ ها اختصاص داده شده است.

در نهایت می توان گفت Shazam اپی است که همیشه به آن نیاز پیدا می کنید و واقعا جای یک شازم ایرانی در بازار خالی است!

امتیاز دهید


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading ... Loading ...

دانلود


بازار

دیدگاه