هرگز یک اپ با ارزش رو از دست ندید

نبرد بهترین ها

چهارپلاس

سینرژی
5 votes, average: 3٫40 out of 55 votes, average: 3٫40 out of 55 votes, average: 3٫40 out of 55 votes, average: 3٫40 out of 55 votes, average: 3٫40 out of 5
Loading ... Loading ...

توسط ش آقایی

بازار
قیمت
رایگان
نسخه
1.0.1
سیستم عامل
اندروید 4
تاریخ بررسی
۱۹ آبان ۱۳۹۵
به اشتراک بگذارید:

امروزه بازی های رقابتی آنلاین به خصوص از نوع دونفره از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. چهارپلاس اپلیکیشنی است که این امکان را فراهم می کند تا علاوه بر لذت بردن از بازی،  اوقات فراغت شما بیهوده تلف نشده و اطلاعات تان در حوزه های مختلف افزایش یابد.

تجربه بازی :

پس از نصب ابتدا باید ثبت نام کنید. برای ثبت نام به ایمیل و شماره همراه نیاز است ولی با استفاده از حساب گوگل نیز می توان ثبت نام کرد. اگر حوصله ثبت نام ندارید می توانید به عنوان مهمان وارد شوید. سپس خیلی سریع یک راهنما درباره کلیات اپلیکیشن می بینید که زمان زیادی نمی برد. پس از ورود به صفحه اصلی می توانید زمینه ای که در آن مهارت دارید را انتخاب کنید. موضوعات در چهار دسته تازه ها، برگزیده ها، پیشنهاد چهارپلاس و خفن ترین ها دسته بندی شده اند و با انتخاب هر قسمت می توانید اسامی کاربرانی که در این موضوع به رقابت پرداخته اند را به ترتیب رتبه مشاهده کنید. با لمس هر اسم،  پروفایل کاربر، دوستان، درصد برد و باخت و دستاوردهای آنها قابل مشاهده است و شما می توانید کاربر مورد نظر را به لیست دوستانتان اضافه کنید یا گزارش تخلف دهید. دستاوردها عنوان هایی هستند که براساس رتبه در موضوع خاص کسب خواهید کرد.

برای شروع بازی روی دکمه پلی لمس کرده و منتظر بمانید تا اپ یک حریف برای شما پیدا کند. سپس هفت سوال چهار گزینه ای یکی پس از دیگری نمایش داده می شوند و شما برای هرکدام ده ثانیه وقت دارید تا پاسخ صحیح را انتخاب کنید. امکان استفاده از راهنما وجود دارد که برای سهولت در انتخاب دو گزینه را حذف می کند. شما می توانید بسته های راهنما یا ضریب امتیاز و صداهای کل کل را از قسمت فروشگاه اپ با استفاده از اعتبار بازار یا کارت های شتاب تهیه کنید. صدای کل کل پس از برنده شدن شما برای حریفتان پخش می شود که به شیرینی بردتان می افزاید.

 

fourplus-4

 

گرافیک و رابط کاربری :

دسته بندی موضوعات متنوع و چینش منظم آن ها از نکات مثبتی است که در صفحه اصلی به چشم می خورد. همچنین یک منوی کشویی جهت دسترسی سریع به پروفایل، فروشگاه، راهنما و امکانات دیگر اپ سمت بالای صفحه وجود دارد. از نقطه نظر استاندارد های رایج در توسعه اپلیکشین ها چهارپلاس توانسته رابط کاربری نسبتا مطلوبی ارایه دهد. مشاهده انتخاب پاسخ توسط حریف، تایمر و موزیک متناسب با حال و هوای مسابقه که در طول رقابت پخش می شود به هیجان بازی می افزاید. کندی سرور از نقاط ضعف این اپلیکیشن به شمار می رود که امید است در نسخه های بعدی بر طرف شود.

 

fourplus-5

 

نتیجه گیری :

به طور کلی اپلیکشین چهارپلاس با به کارگیری ایده ای جذاب و رابط کاربری قابل قبول توانسته توجه بسیاری از علاقه مندان را به این سبک از بازی جلب کند. اما برای جلوگیری از ناامید کردن کاربرانش و به چالش کشیدن آنها باید خلاقیت بیشتری در طراحی و ارتقای نرم افزار بخرج دهد.

نکات مثبت:

+ موضوعات متنوع

+ تقویت انگیره یادگیری از طریق رقابت

نکات منفی:

– طراحی متوسط

– کندی سرور

امتیاز دهید


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading ... Loading ...

دانلود


بازار

دیدگاه