هرگز یک اپ با ارزش رو از دست ندید

پله‌های متحرک

Hazy Race

Ketchapp
2 votes, average: 3٫00 out of 52 votes, average: 3٫00 out of 52 votes, average: 3٫00 out of 52 votes, average: 3٫00 out of 52 votes, average: 3٫00 out of 5
Loading ... Loading ...

توسط علی اسکندری

بازاردانلوداپ استور
قیمت
رایگان
نسخه
1.0.0
سیستم عامل
اندروید 4.0 - iOS 8
تاریخ بررسی
۲۳ شهریور ۱۳۹۶
به اشتراک بگذارید:

رکورد زنی و رقابت یک اصل جداناشدنی از تمایلات بشریت بوده و هست و همین‌طور خواهد بود. برنامه‌نویسان نیز با کمک همین توانستند بازی‌هایی همچون Hazy Race خلق کنند. این‌ها آدرنالین خون را تا حد قابل توجهی بالا می‌برند و کاربر را ترغیب به دعوت دوستان خود به گیم مورد نظر می‌نمایند. در اصل جذابیت این نوع گیم‌ها همین است. شما بایستی به دوستان خود رکوردتان را نشان دهید تا آن‌ها از سر لجبازی هم که شده، همراه شما بازی کنند. اگر می‌خواهید با Hazy Race این گیم جذاب و رقابتی بیشتر آشنا شوید، پس با اپیناد همراه باشید…


گیم‌پلی

Screenshot_2017-09-13-16-55-41

سیر داستانی این بازی بسیار ساده است. پلیر باید پله‌های متحرک را پشت سر بگذارد تا بتواند رکورد بالاتری را ثبت نماید. البته این کار اصلا ساده نیست و سروکله زدن با این پله‌های رنگارنگ بسیار دشوار نیز هست. از طرفی ضخامت این پله‌های هم تغییر می‌کند و همین سبب می‌گردد تا Hazy Race را یک بازی چالش برانگیز بنامیم. لازم به ذکر است که اگر هم در جمع دوستان یا احیانا خانواده‌تان بالاترین رکورد را داشته باشید، باز هم این گیم پایان نمی‌یابد. بلکه تا زمانی که شما کاربران جهانی با رکورد های نجومی این بازی را شکست ندهید، لحظه‌ای نباید به خود مغرور شوید! کمپانی ketchapp برای این گیم کارکترهای زیادی را تدارک دیده که آزادی عمل بسیاری به کاربر می‌بخشند و موجب می‌گردند که Hazy Race دیرتر جذابیتش را از دست دهد.


گرافیک

Screenshot_2017-09-13-16-55-53

در این روزها که همه طراحی متریال و فلت را می‌پسندند، بعید به‌نظر نمی‌رسد که توسعه دهندگان گیم‌ها نیز به این نوع دیزاین روی بیاورند.  Hazy Race بی‌شک یکی از همین بازی هاست که با گرافیک مدرن خود دل و جان پلیرها را می‌برد. رنگ‌های ملایم و متنوع این مجموعه موجب شده تا (هنگام بازی) چشم کاربر نوازش داده شود و حسابی او را ذوق زده کنند. البته نباید از کمبود شدید جزئیات در این گیم به سادگی بگذریم. تقریبا هیچ چیز شگفت‌انگیزی (در قسمت گرافیک Hazy Race) وجود ندارد و با بیشتر المان‌های آن آشنایی دارید.


صداگذاری

Screenshot_2017-09-13-16-56-03

با این که استودیوی سازنده در قسمت گرافیک کم‌کاری کرده است، لکن همه آن‌ را در بخش صداگذاری به صورت تمام و کمال جبران نموده است. موزیک این بازی نه آن‌چنان هیجان‌انگیز است که به وجد بیایید و ضربان قلب تان بالا برود و نه آن‌چنان آرام هست که خوابتان بگیرد! به‌نظر ما و خیلی از کاربران، همین عامل اصلی موفقیت این گیم در کارکترهای جهانی شده است. ناگفته نماند که موزیک این گیم مطابق با هر حرکت شما تغییر کوچکی به خود می‌بیند تا پلیر را هرچه بیشتر در گیم‌پلی Hazy Race فرو ببرد و او از سرعت گذشت زمان بی‌خبر باشد.


نکات مثبت:

– گیم‌پلی جذاب و هیجان‌انگیز

– صداگذاری عالی و هماهنگ با حرکات کاربر

– گرافیک ساده با طراحی مدرن

– کارکترهای متعدد

نکات منفی:

– گرافیک فاقد هرگونه جزئیات جالب و سرگرم‌کننده است

امتیاز دهید


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading ... Loading ...

دیدگاه