هرگز یک اپ با ارزش رو از دست ندید

قهرمان داستان مورد علاقه تان شوید و به ماجراجویی بپردازید!

آخرین شهرهای شمالی

بالهای چوبی
3 votes, average: 4٫00 out of 53 votes, average: 4٫00 out of 53 votes, average: 4٫00 out of 53 votes, average: 4٫00 out of 53 votes, average: 4٫00 out of 5
Loading ... Loading ...

توسط ش آقایی

بازار
قیمت
رایگان
نسخه
1.0
سیستم عامل
اندروید 4
تاریخ بررسی
۲ دی ۱۳۹۵
به اشتراک بگذارید:

امروز می خواهیم به معرفی اپلیکیشنی بپردازیم  که به شما اجازه می دهد تا به جای قهرمان اصلی داستان قرار گیرید و  پایان آن را به صورتی که خودتان می خواهید رقم زنید. حتما برایتان پیش آمده که رمانی را خوانده باشید ولی از آخر قصه راضی نبوده اید و دوست داشتید ماجرا جور دیگری تمام می شد. اگر زیاد با این حس مواجه شده اید یا به خواندن داستان علاقه دارید با نصب اپلیکیشن “آخرین شهرهای شمالی” لذت داستان خوانی  را به گونه ای متفاوت تجربه کنید.

تجربه استفاده

همان طور که از عنوان برنامه انتظار می رود “آخرین شهرهای شمالی” داستان سه شهر را که در سرزمین های شمالی قرار دارند در سال ۲۰۶۵ روایت می کند. در این زمان ربات ها به اندازه ای هوشمند شده اند که کنترل دنیا را به دست گرفته اند و تنها سه شهر هال، ویگان و برنلی باقی مانده اند که هنوز توسط ربات ها تسخیر نشده اند. پس از ورود به اپ با انتخاب نام هر شهر می توانید از طریق لمس دکمه “ماجرای جدید” داستان مربوط به آن را بخوانید.  لازم به ذکر است که تنها ماجرای شهر هال به صورت رایگان در دسترس است و برای خواندن دو مورد دیگر نیاز به پرداخت هزینه می باشد که از طریق اعتبار بازار و کارت های شتاب امکان پذیر است. البته در صورت خواندن بخش های موجود و همچنین مشاهده ویدئو امتیاز کسب خواهید کرد و به کمک آن می توانید به سایر بخش ها نیز دسترسی پیدا کنید.

 

nothern-lands-4

 

با استفاده از امکاناتی که اپ در اختیارتان می گذارد می توانید هر کدام از شخصیت های داستان را انتخاب کرده و به گشت و گزار در فضای خیالی داستان بپردارید. در جریان  داستان اتفاقاتی رخ می دهد و شما می توانید از طریق گزینه های موجود در مورد آنها  تصمیم بگیرید و مسیر داستان را طوری که خودتان مایل هستید هدایت کنید. البته این تصمیمات در نتیجه داستان تاثیر دارد بنابراین باید در انتخاب آن ها دقت کنید زیرا با یک انتخاب اشتباه ممکن است باعث روی دادن حوادث بدی شوید یا خودتان را به کشتن دهید که در این صورت داستان به پایان می رسد. همچنین در صورت ورود مجدد به اپ از طریق  دکمه “ادامه ماجرا” می توانید ادامه داستان را تا جایی که خوانده بودید دنبال کنید.

 

nothern-lands-3

 

گرافیک و رابط کاربری :

“سرزمین های شمالی” به خوبی توانسته با دراختیار گذاشتن گزینه ها و تعامل با کاربر ازعهده ایجاد حس قرار گیری وی در فضای خیالی داستان برآید. در ابتدای ورود به اپ تصویری از نقشه ی شهرهای سرزمین های شمالی وجود دارد که حس ماجراجویی و هیجان را به کاربر القا می کند و از نقات قوت اپ محسوب می شود. با این حال ضعف های در طراحی ظاهر اپ به چشم می خورد  که یکی از آن ها طراحی بسیار ساده و وجود پس زمینه نامناسب بوده که خواندن متن داستان را با مشکل مواجه می کند.همچنین بهتر بود برای افزایش جذابیت و تاثیرگذاری عکس های بیشتری در طراحی اپ به کار می رفت  و حالت مطالعه در شب نیز اضافه می شد.

 

nothern-lands-1

 

نتیجه گیری :

“سرزمین های شمالی” نمونه ای از نسل جدید داستان و رمان است که می تواند برای علاقه مندان سرگرم کننده باشد.اگر اهل کتاب خوانی و داستان به خصوص از نوع تخیلی هستید یا دل خوشی از پایان رمان هایی که خوانده اید ندارید پیشنهاد می شود که این اپلیکیشن را امتحان کنید.

نکات مثبت:

+   تعاملی بودن و القای حس هیجان و ماجراجویی به کاربر

+   امکان انتخاب نقش های مختلف

نکات منفی:

–    طراحی ساده

–    انتخاب پس زمینه نامناسب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

امتیاز دهید


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading ... Loading ...

دانلود


بازار

دیدگاه