هرگز یک اپ با ارزش رو از دست ندید

فقط حدس بزنید

مثبت منفی

نشر دیجیتال نو اندیش
6 votes, average: 3٫50 out of 56 votes, average: 3٫50 out of 56 votes, average: 3٫50 out of 56 votes, average: 3٫50 out of 56 votes, average: 3٫50 out of 5
Loading ... Loading ...

توسط سید محمد مهدی مرتضوی

بازار
قیمت
رایگان
نسخه
1.0
سیستم عامل
اندروید 2.3
تاریخ بررسی
۴ بهمن ۱۳۹۳
به اشتراک بگذارید:

برای این که بادوستانتان سرگرم شوید راه های زیادی وجود دارد ، قطعا یکی از آن ها بازی کردن است . بازی که امروز قصد بررسی و معرفی آن را داریم بازی است که با به چالش کشیدن ذهن شما قصد دارد شما را سرگرم کند . نام بازی مثبت منفی است ، بازی که در این چند روز توانسته حسابی مرا سرگرم کند. با بررسی این بازی فسفر سوز همراه ما باشید…

– معرفی

شما در این بازی باید بتوانید در کم ترین زمان ممکن عددی را که سیستم و یا دوستتان انتخاب کرده است حدس بزنید . اگر خود رقم و جایگاهش در عدد درست باشد یک + می گیرید ولی اگر فقط خود عدد درست باشد ولی جایگاهشان اشتباه باشد یک – می گیرید . فکر کنم علت نام گذاری بازی هم  به خاطر همین باشد .

منو

– محیط کاربری

برنامه دارای محیطی زیبا و پویا می باشد. طراحی آیکون ها و استفاده از آن در جای مناسب از نقاط قوت برنامه از لحاظ گرافیکی می باشد. در این چند روزی که ما با نرم افزار کار کردیم به هیچ باگ و تاخیری در پاسخگویی بر نخوردیم . حرکت و جا به جایی بین منو ها با سرعت بالایی انجام صورت می گیرد . در صفحه اول برنامه شما حالت های مختلف بازی و راهنمای بازی را می بینید . ما به شما توصیه می کنیم قبل از هرکاری راهنمای بازی را خوب مطالعه کنید وگرنه دچاره سردرگمی می شوید.

– قابلیت ها و ویژگی ها

برنامه قابلیت ها و ویژگی های خوبی دارد که در ذیل به آن ها می پردازیم :

اولین قابلیتی که برنامه را متمایز می کند استفاده از بلوتوث برای بازی همزمان می باشد . نکته ای که سازندگان بازی به آن اشاره کرده اند ، این است که شما هنگام ورود به بازی باید بلوتوث خود را خاموش کنید ، در موقع نیاز برنامه خودش اجازه را برای روشن کردن بلوتوث از شما می گیرد. توضیحی که سازندگان برای این مشکل داده اند ما را قانع نکرده است !!!!!

با ورود به بخش امتیازات شما می توانید امتیازهای کسب شده توسط خودتان را ببینید. همچنیین با اتصال به اینترنت می توانید رتبه های برتر جهانی و رتبه جهانی خود را  نیز مشاهده کنید.

حالت های مختلف بازی :

۱٫ بازی تک نفره : در ابتدا شما باید تعداد رقم های انتخابی سیستم را ، انتخاب کنید و پس از انتخاب باید سعی کنید با کم ترین حدس عدد مورد نظر سیستم را حدس بزنید.

۲٫بازی دو نفره : ابتدا تعدار رقم ها و زمان را انتخاب کنید و سپس شما عدد حریف و حریف عدد شما را باید حدس بزند. انتخاب هم به صورت نوبتی انجام می گیرد. در همین بخش است که شما می توانید با بلوتوث هم با حریف مسابقه دهید. راستس حواستان به زمان هم باشد…

– نقاط مثبت

محیط کاربری پسند

امکان بازی کردن با بلوتوث

ثبت رکوردها

– نقاط منفی

 

امتیاز دهید


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading ... Loading ...

دانلود


بازار

دیدگاه