هرگز یک اپ با ارزش رو از دست ندید

ارتباط رنگ ها از روی پل!

Flow Free: Bridges

Big Duck Games LLC
9 votes, average: 3٫22 out of 59 votes, average: 3٫22 out of 59 votes, average: 3٫22 out of 59 votes, average: 3٫22 out of 59 votes, average: 3٫22 out of 5
Loading ... Loading ...

توسط میثم شایگان

بازاردانلوداپ استور
قیمت
رایگان
نسخه
1.6
سیستم عامل
2.2 و بالاتر
تاریخ بررسی
۲۷ شهریور ۱۳۹۲
به اشتراک بگذارید:

در توضیح این بازی نوشته : اگر از بازی Flow Free خوشتان می آید عاشق این بازی یعنی Flow Free: Bridges خواهید شد! من به شما می گویم که حتی اگر مثل من حتی با بازی Flow Free و کلا این سبک آشنایی هم نداشته باشید باز هم عاشق این بازی خواهید شد! دوستداران معما و پازل کمربندهایتان را محکم ببندید…

سری بازی های Flow :

این سبک بازی که اخیرا محبوبیت بسیار بالایی بین علاقمندان به معما و پازل پیدا کرده است (اکثر بازی های این سبک امتیاز بالای ۴٫۵ از کاربران دریافت کرده اند) قانون ساده ای دارد ارتباط نقاط همرنگ بطوری که خطوط ایجاد شده همدیگر را قطع نکنند و هیچ دو نقطه ای باقی نماند. به ظاهر ساده می آید اما در صفحات بزرگ واقعا چالش برانگیز است.

جریان از زیر و روی پل:

Flow Free: Bridges مطمئنا کاملا وفادار به همان سبک است با این تفاوت که خلاقیت به خرج داده و پل را به این بازی اضافه کرده و می توان خطوط را از زیر و روی پل ادامه داد، همین خلاقیت به ظاهر کوچک توانسته است این بازی  و معماهایش را نسبت به هم سبکانش متمایز کند. در تصویر زیر نمونه ای از یکی از مراحل ساده بازی را می بینید، معماهای مینیمال و استفاده هوشمندانه از پل از ویژگی های اصلی این بازی است.

Flow-Free-Bridges-03

تجربه بازی:

Flow Free: Bridges از دو بخش بازی آزاد و زمانی تشکیل شده است. در بخش بازی آزاد با حدود ۱۰۰۰ مرحله در صفحات با اندازه مختلف (از ۵ در ۵ تا ۱۴ در ۱۴) روبرو هستیم. صفحات ۱۴ در ۱۴ کل تصورات آدم را نسبت به سادگی این بازی زیر سوال می برد! این تعداد معما و مرحله هم در نوع خودش بی نظیر است و مدت ها می تواند شما را سرگرم کند.

در بخش زمانی هم اندازه صفحه مورد نظر و زمان را انتخاب می کنید و هر تعداد معما در آن زمان حل کردید به عنوان رکورد شما ثبت می شود.

نکته دیگر در مورد صدا و گرافیک بازی است که از همان سادگی و زیبایی این سبک  بهره می برند تا مخاطب  به هیچ عنوان خسته نشود.

همانطور که از این نقد متوجه شدید بازی قانون ساده ای دارد و در نتیجه نیاز به هیچ گونه ویژگی اضافه هم ندارد. اگر دوست دارید ذهنتان برای چند هفته درگیر باشد دانلود این بازی را از دست ندهید و توصیه می کنم به هیچ عنوان گول ظاهر ساده بازی را نخورید!

امتیاز دهید


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading ... Loading ...

دیدگاه