هرگز یک اپ با ارزش رو از دست ندید

Greedy Spiders 2

Blyts
9 votes, average: 4٫22 out of 59 votes, average: 4٫22 out of 59 votes, average: 4٫22 out of 59 votes, average: 4٫22 out of 59 votes, average: 4٫22 out of 5
Loading ... Loading ...

توسط میثم شایگان

بازاردانلود
قیمت
رایگان
نسخه
1.4.1
سیستم عامل
2.2 و بالاتر
تاریخ بررسی
۱۷ تیر ۱۳۹۲
به اشتراک بگذارید:

    اپ های مرتبط

Greedy-Spider-B

عنکبوت های حریص! نمیتونید ما را بخورید! شرکت Blyts با ارایه بازی بسیار جذاب Greedy Spiders 2 توانسته است نظر طرفداران سبک معمایی را به خود جلب کند.

تجربه:

هدف اصلی بازی بریدن تارهای عنکبوت برای نجات دادن حشرات است. مبنای بازی به شکل نوبتی است یعنی یک نوبت شما فرصت بریدن تار را دارید ودر نوبت بعد عنکبوت یا عنکبوت ها حرکت می کنند. بازی در عین داشتن منطقی ساده گاهی بسیار سخت و پیچیده می شود. طراحان بازی با استفاده از همین منطق ساده توانسته اند مراحل بسیار هوشمندانه ای خلق کنند که بازیکن همواره با چالش روبرو شود، چالشی که هر عشق پازلی به دنبال آن است.

در کنار این مراحل عنکبوت های حریص ۲ از گرافیک بسیار خوبی نیز بهره مند است، رنگ بندی های شاد و متنوع و کاراکترهای جذاب باعث شده است بازی هیچگاه خسته کننده نشود.

Greedy-Spider-S3

اولین آیتم شما همانطور که اشاره شد قیچی است که با آن می توانید تارها را ببرید، بعد همانطور که به مراحل بالاتر میروید آیتم ها و ابزارهای دیگری در اختیارتان قرار میگیرد به عنوان مثال پس ازچند مرحله قالب یخ اضافه می شود که بوسیله آن می توانید یک عنگبوت را یک نوبت منجمد کنید!

در این نسخه بازی عنکبوت های بیشتری اضافه شده اند که هیجان بازی را افزایش داده اند مثل عنکبوت میداس که تارهای اطراف خود را غیر قابل برش می کند!

نسخه رایگان بازی شامل ۷۲ مرحله است که من بشخصه بازی کردنشان را به طرفداران این سبک پیشنهاد میکنم.

امتیاز دهید


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading ... Loading ...

دانلود


بازار

دیدگاه