هرگز یک اپ با ارزش رو از دست ندید

کارکترهای انیمیشن دیرین دیرین این بار در بازی!

DirinDirin

NAS Games Entertainment
4 votes, average: 2٫50 out of 54 votes, average: 2٫50 out of 54 votes, average: 2٫50 out of 54 votes, average: 2٫50 out of 54 votes, average: 2٫50 out of 5
Loading ... Loading ...

توسط ش آقایی

دانلود
قیمت
رایگان
نسخه
1.0.17
سیستم عامل
اندروید 2.3
تاریخ بررسی
۲۸ دی ۱۳۹۵
به اشتراک بگذارید:

حتما با انیمیشن های آموزنده و پرطرفدار دیرین دیرین ( DirinDirin ) آشنا هستید. این انیمیشن ها که با موضوعات مختلفی ساخته می شوند بنابر گفته سازنده آنها در ابتدا فقط با هدف خنداندن و شاد کردن مخاطب تولید میشد ولی خیلی زود مورد استفبال خوب کاربران فرار گرفت. خبر خوب این است که حالا می توانید کارکترهای محبوب خود را در بازی دیرین دیرین داشته باشید و از صداهایی که هنگام بازی با صدای گویندگان کارتون های درین درین پخش می شود لذت ببرد.

تجربه استفاده

به محض ورود، اپ با موزیک شاد و و کارکترهای درین درین از شما استقبال می کند. بسته به این که قصد شما بازی یا تماشای انیمیشن است می توانید روی دکمه مربوط به هر کدام تپ کنید. پس از انتخاب دکمه مربوط به بازی می توانید مراحل مختلفی را ببینید که تنها ۳ مورد از آنها باز بوده و بقیه به صورت قفل شده هستند و دسترسی به آن ها به نحوه عملکرد شما در مراحل موجود بستگی دارد. با کمک ستاره هایی که در هر مرحله جمع می کنید می توانید مراحل قفل شده که در مجموع تعداد آنها به ۲۸ عدد می رسد را باز کنید.

 

drindrin (4)

 

امکان دیگری که اپ به شما می دهد تماشای انیمیشن های درین درین است که به کمک دکمه دیگر در صفحه اصلی میسر است. پس از انتخاب کلید مربوطه در صفحه جدید لیستی از انیمیشن ها به همراه عنوان آنها خواهید دید که با لمس هریک می توانید به تماشای آن بنشینید. البته برای دسترسی به این قسمت ابتدا باید گوشی خود را به اینترنت متصل کنید.

 

drindrin (2)

 

گرافیک و رابط کاربری :

گرافیک بازی دو بعدی بوده و مشابه نسخه انیمیشن آن در عین سادگی از رنگ ها و طراحی خوبی برخوردار است. وجود نسخه انیمیشن و محبوبیت آن نحوه ارتباط کاربر با بازی را تسهیل کرده و پخش صداهای کارکترها در مراحل مختلف به جذابیت آن می افزاید. مراحل بازی متنوع بوده و مبتنی بر سرعت عمل و قدرت مشاهده کاربر است. امکان تماشای انیمیشن می تواند دلیل دیگری برای ایجاد رغبت در کاربران به استفاده از اپ باشد. تنها نکته منفی حجم بالا بوده که می توان آفلاین بودن مراحل بازی را از دلایل آن دانست.

 

drindrin (5)

 

نتیجه گیری 

در مجموع بازی درین درین با تکیه بر محبوبیتی که به وسیله انیمیشن هایش کسب کرده است توانسته در نسخه بازی اش نیز موفق ظاهر شود. با این حال برای کسب استقلال و محبوبیت منحصر بفرد در حوزه بازی نیازمند ایده های بیشتر و خلاقانه تری می باشد.

 

 نکات مثبت:

+ امکان تماشای انیمیشن های درین درین از طزیق اپ

+مراحل متنوع

نکات منفی:

– حجم بالا

 

 

امتیاز دهید


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading ... Loading ...

دانلود


دیدگاه