هرگز یک اپ با ارزش رو از دست ندید

زمین، سیاره مادر

Mother Earth

Mediadesign Hochschule Games
1 vote, average: 2٫00 out of 51 vote, average: 2٫00 out of 51 vote, average: 2٫00 out of 51 vote, average: 2٫00 out of 51 vote, average: 2٫00 out of 5
Loading ... Loading ...

توسط ش آقایی

دانلود
قیمت
رایگان
نسخه
1.0.1
سیستم عامل
اندروید 2.3
تاریخ بررسی
۱ اسفند ۱۳۹۵
به اشتراک بگذارید:

چگونگی خلقت زمین یکی از پرسش هایی است که انسان همواره با آن مواجه بوده است. از نظر علمی فرضیات مختلفی در این زمینه وجود که یکی از آنها تئوری بیگ بنگ است. بازی که به معرفی آن خواهیم پرداخت نیز بر اساس همین فرضیه ساخته شده است. Mother Earth یک بازی تفننی است که طی کردن و تمام کردن مراحل آن ممکن است بیشتر از ده دقیقه طول نکشد اما همانطور که سازنده آن گفته هدف این اپ اتلاف وقت شما نبوده بلکه تنها جهت یادآوری وظایف ما نسبت به سیاره مان زمین و نگهداری از آن است.

تجربه استفاده

با ورود به اپ تصویری زیبا از زمین را به همراه کلید های منو مشاهده خواهید کرد. کافی است تا گزینه New  را انتخاب کنید تا بازی شروع شود. پس از شنیدن صدای انفجار بزرگ همه چیز آماده است تا شما زمین را که هنوز چیزی بیشتر از یک توده مذاب نیست ، به سیاره ای که امروز می شناسیم تبدیل کنید. در ابتدای بازی راهنمایی در مورد چگونگی جابه جا شدن در صفحه را مشاهده خواهید کرد. با این حال به نظر می رسد بهتر بود راهنما به صورت شفاف تری ارائه می شد.

 

mother earth (3)

 

اولین کاری که باید بکنید این است که تکه های از هم گسسته ای که در جو اطراف زمین پراکنده هستند را در جای مناسب قرار دهید تا قمر زمین که همان ماه است ساخته شود. پس از کامل کردن اجزای ماه، کوه های آتشفشان را خواهید دید که از زمین سر در می آورند. تپ کردن روی آتشفشان های خاموش باعث می شود تا دود ناشی از آن ها ابر ها را به وجود آورند. آب مایه حیات است و سیاره زمین بر پایه آن استوار. برای دسترسی به این مایه ارزشمند کافی است تا روی ابر هایی که اکنون در اطراف جو زمین شناور هستند تپ کرده تا شروع به بارش کنند و اقیانوس هایی که سیاره آبی مان را پوشانده اند به وجود آیند. اپیناد کشف بقیه مراحل را به شما واگذار می کند تا بتوانید از سایر پازل هایی که در بازی گنجانده شده اند لذت ببرید.

 

mother earth (1)

 

گرافیک و رابط کاربری :

بازی از گرافیک خوبی برخوردار می باشد. حسی که هنگام طی کردن مراحل و کنار هم قرار دادن اجزای گیتی و آفرینش زمین به کاربر دست می دهد فوق العاده است که به نظر میرسد هدف اصلی بازی نیز همین بوده است. وجود پازل های مختلف مانند ساختن ماه و منظومه شمسی و افکت های صدای مناسب به جذابیت بازی افزوده است. پایان اجتناب ناپذبر بازی که با پیدایش آتش و توسعه شهر ها اتفاق می افتد و به نابودی زمین می انجامد شاید به نظر کاربران خوش نیاید. اما با توجه به هدف این بازی و پیامی که برای کاربر دازد می توان از این موضوع چشم پوشی کرد. با این حال بهتر بود که به کاربران اجازه تصمیم گیری داده می شد.

 

mother earth (4)

 

نتیجه گیری :

سیاره زمین به عبارتی مادر همه انسان ها و موجوداتی است که روی آن زندگی میکنند. باید به یاد داشته باشیم که هر یک از ما در قبال نعماتی که در اختیارمان گذارده شده استوظایفی داریم و موظف هستیم  تا در نگهداری از طبیعت و محیط زیست کوشا باشیم.

نکات مثبت:

+ گرافیک خوب

+تشویق کاربران به مراقبت از محیط زیست

+ مناسب برای همه سنین

نکات منفی:

– پایان اجتناب ناپذیر

 

 

 

 

 

 

 

 

 

امتیاز دهید


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading ... Loading ...

دانلود


دیدگاه