هرگز یک اپ با ارزش رو از دست ندید

قهرمان یک تپی !!

One Tap Hero

Coconut Island Studio
10 votes, average: 3٫80 out of 510 votes, average: 3٫80 out of 510 votes, average: 3٫80 out of 510 votes, average: 3٫80 out of 510 votes, average: 3٫80 out of 5
Loading ... Loading ...

توسط پوریا عطارزاده

بازار
قیمت
رایگان
نسخه
1.26
سیستم عامل
اندورید 2.2
تاریخ بررسی
۲۴ مهر ۱۳۹۲
به اشتراک بگذارید:

امروز با یک بازی دیگه با سبک آرکید با شما هستیم. یک بازی که قهرمانی یا شکست داخل اون فقط به یک تپ بیشتر یا کمتر بستگی دارد! اگر تمرکز به اندازه کافی دارید و دلتون برای یک بازی arcade چیزی شبیه به سوپر ماریو تنگ شده یک لحظه هم صبر نکنید. حتی یک لحظه کمتر و بیشتر به شکست منتهی میشه …

معرفی
بازی one Tap Hero یا قهرمانی یک تپی ( تپ به معنی زمانی است که با انگشت تان صفحه گوشی را لمس می کنید ) داستان قهرمانی سفید پوش است که معشوق اش توسط جادوگری به خرس ! تبدیل می شود و شما به عنوان شخصیت اصلی باید هر مرحله راه های متفاوتی را بروید و فقط در صورتی که تمام ستاره های موجود در بین راه را از آن خود کنید می توانید معشوق اتان را دوباره با قیافه اولیه اش ببینید. در این بازی برای هر کاری فقط باید تپ کنید. ولی اینکه کجا و چه موقع … باعث برد و باخت اتان می شود.

com.cis.oth3

گیم پلی
این بازی تقریبا گیم پلی جدیدی دارد و نمونه مشابه به آن به سختی پیدا می شود . با اینحال نمی شود گفت که در طراحی این بازی الهام گرفته نشده و ایده اورجینال هست. بازی های Arcade بسیار زیادی هستند که شباهت زیادی به این بازی دارند ولی هیچ کدوم دقیقا این بازی نیستند. نکته در اینجاست که قهرمان ما انقدر سرش شلوغ است که هیچ وقت نمی ایستد ! یعنی شما نمی توانید از وسط راه او را منصرف کرده و به جهت دیگری ببرید. تنها راه تغییر مسیر رسیدن به یک دیوار است و پرش ها برروی سکوها باید خیلی دقیق باشد چون در صورت برخورد با دیوار کنار سکو قهرمان باهوش! برمی گردد و باید از اول شروع کنید.

com.cis.oth5.jpg

جهت راحت شدن بازی زمانی که باید بپرید زیر پایتان علامت های قرمز رنگی گذاشته شده که خیلی کمک می کنند. با اینحال درست است که این بازی بازی سختی نیست ولی همیشه ۳ ستاره تمام کردن مراحل سخت است و گاهی اعصاب خورد کن می شود.

گرافیک
دوست داشتنی و مینیمال ! هرچیزی که از گرافیک یک بازی در این سبک بخواهید برای شما برآورده شده است. حتی عنوان بازی در منو و تنیمیشن کاراکتر در حال گیتار زدن بسیار زیبا و دوست داشتنی است.

موسیقی
موسیقی پشت زمینه منو بازی فوق العاده زیباست بطوری که بعد از باز کردن بازی بدون وارد شدن به بازی مدتی به موسیقی اش گوش کردم. ترکیب این موسیقی با فضای گرافیکی کار نیز بسیار هماهنگ و تاثیرگذار است. با اینحال موسیقی داخل بازی به زیبایی موسیقی اولیه نبود و یا حداقل برای من جواب نداد. ترجیح میدم برای این بازی ها موسیقی ای هنگام بازی بشنوم که من رو به صبر بیشتر تشویق کنه و بهم یادآوری کنه که عجله ای نیست. چون در غیر اینصورت انقدر گیم پلی بعضی وقت ها اعصاب خورد کن هست که بشه بازی رو بست و سراغ بازی دیگه ای رفت !!

امتیاز دهید


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading ... Loading ...

دانلود


بازار

دیدگاه