هرگز یک اپ با ارزش رو از دست ندید

Ski Safari ، هیجان اسکی در کوه های پربرف

Ski Safari

Defiant Development
39 votes, average: 3٫62 out of 539 votes, average: 3٫62 out of 539 votes, average: 3٫62 out of 539 votes, average: 3٫62 out of 539 votes, average: 3٫62 out of 5
Loading ... Loading ...

توسط میثم شایگان

دانلوداپ استور
قیمت
0.99 دلار
نسخه
1.4.0
سیستم عامل
2.0.1 و بالاتر
تاریخ بررسی
۲۹ مرداد ۱۳۹۲
به اشتراک بگذارید:

یوهووووووو! این همون احساسیه که موقع بازی کردن Ski Safari  بهتون دست میدهد! از همون لحظه اول که شروع به حرکت می کنید تا وقتی که بهمن شما را له میکنه با کلی هیجان روبرو هستید.
اسکی، پرش، سوار شدن روی موجودات دوس داشتنی، پرواز… واقعا دیگه از یه بازی چه انتظاری میشه داشت؟!Ski Safari  را میشه یکی از محبوب ترین بازی های موبایلی نامید. بازی که در عین جذابیت خیلی خوب هم ساخته شده است یعنی هم از دید مخاطب هم از دید فنی هیچ نقصی ندارد. بازی در سه محیط متفاوت طراحی شده که درجه سختی و ویژگی های هر کدوم فرق می کنند.

Ski-Safari-Banner

کنترل بازی خیلی آسونه، اسکی می کنید هر وقت به مانع رسیدید با تپ (لمس) صفحه می پرید، کلا با چند بار بازی کردن کنترل بازی کاملا دستتون میاد که کجا و چطوری تپ کنید.

سواری کردن از بخش های خیلی جذاب بازیه! انتظار انواع سواری را داشته باشید: یتی، پنگوئن، گرگ،عقاب! جالبش اینجاست که تو این سواری ها تنها هم نیستید! در برابر گرافیک و موسیقی بازی هم فقط باید سکوت کرد چون واقعا حرفی برای گفتن باقی نگذاشتن.

برای اینکه بازی یکنواخت نشه مأموریت های زیادیم هم پیش بینی شده که خودم بعد از کلی بازی هنوز نتونستم همشو تموم کنم. در بخش فروشگاه هم آیتم های زیادی برای فروش گذاشتن که جذابیت های ظاهری را زیاد میکنه.

دانلود کنید، بازی کنید و بعدش احتمالا معتادش میشید مثل من! اسم کاراکتر مورد علاقتونم کامنت کنید!

امتیاز دهید


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading ... Loading ...

دانلود


اپ استور

دیدگاه