هرگز یک اپ با ارزش رو از دست ندید

رقابت بر سر فتح حفره ها!

Super Stickman Golf 2

Noodlecake Studios Inc
5 votes, average: 3٫80 out of 55 votes, average: 3٫80 out of 55 votes, average: 3٫80 out of 55 votes, average: 3٫80 out of 55 votes, average: 3٫80 out of 5
Loading ... Loading ...

توسط میثم شایگان

بازاردانلوداپ استور
قیمت
رایگان
نسخه
2.0.1
سیستم عامل
2.3 و بالاتر
تاریخ بررسی
۴ مهر ۱۳۹۲
به اشتراک بگذارید:

بازی های گلف زیادی تا حالا منتشر شده اند، بعضی از این بازی ها سعی کرده اند مثل گلف واقعی باشند(شبیه سازی) و بعضی دیگر کاملا فانتزی. Super Stickman Golf 2 سعی کرده هم به قواعد گلف پایبند باشد هم به شکل بسیار زیبایی جنبه فانتزی بودن را رعایت کند و به یکی از محبوب ترین بازی های گلف تبدیل شود.

ضربات دقیق:

دقت زیادی در ساخت فیزیک این بازی به خرج داده شده است، اگر با هر نیرویی و در هر جهتی به توپ ضربه وارد کنید مطمئنا نتیجه متفاوتی میبینید، در کنار آن شن و آب هم به برخورد توپ واکنش دقیق نشان می دهند، با افتادن توپ در آب ضربه را از دست می دهید و با برخورد با شن توپ به یکباره متوقف می شود.

مکانیک ضربه زدن هم بسیار ساده ولی دقیق در نظر گرفته شده است. با زدن دکمه go درجه شدت ضربه به کار می افتد و در جای مورد نظر با تپ کردن روی آن با همان شدت به توپ ضربه می زند.قبل از ضربه هم با فلش های چپ و راست جهت ضربه را انتخاب میکنید.

به طور کلی می توان گفت کنترل و فیزیک بازی در سطح بسیار عالی قرار دارد.

مراحل متنوع :

بازی از ۶ فصل متفاوت تشکیل شده است و هر فصل مراحل مختلفی را در خود جای داده است. نکته جالب این است که هر مرحله طیف رنگی خود را دارد و در طراحی مراحل در کنار شیب ها، تپه ها و دره هایی که با وسواس و دقت زیاد چیده شده اند ترکیب رنگی منحصر بفرد هم جلب توجه می کند.

مراحل معمولا بزرگتر از یک سایز صفحه هستند ولی جای نگرانی نیست چون براحتی با حرکت دو انگشت می توانید زوم کنید ویا  نمای کوچکتری از مرحله ببینید و با یک انگشت صفحه را حرکت دهید. در بعضی مراحل در کنار مسیر عادی یک میانبر هم طراحی شده است که البته برای عبور توپ از آن به دقت و حوصله بیشتری نیاز است ولی اگر توانستید و موفق شدید مطمئنا در رکوردتان تأثیر زیادی دارد!

آموزش های بازی هم به شکل بسیار ظریفی در داخل مراحل روی تابلو های باز شونده قرار داده شده اند و بدون اینکه بازیکن را اذیت کنند هر زمان نکته ای لازم بود به او گوشزد می کنند.

SS-Golf-2-06

کلاه من!

مگر می شود گلف بازی کنیم و کلاه نداشته باشیم! یک بخش Super Stickman Golf 2 ظاهر کاراکتر اصلی است و مهمترین بخش ظاهر کلاه اوست (همانطور که در عکس بالا میبینید) .کلاه های بسیار متنوع و زیبایی مثل کلاه دزدان دریایی! را میتوانید روی سرتان بگذارید البته یا باید آن ها را با پول واقعی  یا با پولی که در داخل بازی بدست می آورید بخرید یا شانس خوبی داشته باشید و در لاتاری برنده شوید (البته شرکت در لاتاری هم مجانی نیست)!

در هر مرحله تعدادی اسکناس در بخش های مختلف چیده شده است که اگر توپ شما به آن ها برخورد کرد پولدار می شوید!

رقابت با دوستان :

همه بازی Super Stickman Golf 2 در مراحل جذاب و کلاه هایش خلاصه نمی شود. دو حالت دیگر هم در بازی قرار دارد یکی رقابت دو نفره نوبتی با دوستانتان و دیگری شرکت در کاپ ها گروهی. البته برای دسترسی به این قسمت ها لازم است با اکانت گوگل خود وارد بازی شوید.

لازم نیست به گلف علاقمند باشید، این بازی به خودی خود سرگرم کننده و اعتیاد آور است و به نظر می آید شهرت و محبوبیت بازی های کیک نودلی (شرکت سازنده این بازی) تازه شروع شده است.

رکوردهای خود را با ما به اشتراک بگذارید و اگر فکر میکنید خیلی مهارت پیدا کریدید (دقت کنید خیلی)… برای رقابت منتظرم!

امتیاز دهید


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading ... Loading ...

دیدگاه