هرگز یک اپ با ارزش رو از دست ندید

هیجان سرعت در خیابان های ایران

رالی ایرانی – آنلاین

استار گیمز
1 vote, average: 3٫00 out of 51 vote, average: 3٫00 out of 51 vote, average: 3٫00 out of 51 vote, average: 3٫00 out of 51 vote, average: 3٫00 out of 5
Loading ... Loading ...

توسط ش آقایی

بازار
قیمت
رایگان
نسخه
9.8 online
سیستم عامل
اندوید 4
تاریخ بررسی
۲۶ آبان ۱۳۹۵
به اشتراک بگذارید:

اگر از علاقه مندان به اتومبیل ها و مسابقات رالی باشید احتمالا بازی های زیادی را در این زمینه امتحان کرده اید. اما آیا تا به حال شده رالی آن هم به سبک ایرانی را تجربه کنید؟ بازی رالی ایرانی – آنلاین رویای شما را به واقعیت تبدیل کرده است و با به همراه داشتن مراحل متعدد در شهرهای مختلف ایران این امکان را فراهم کرده تا شما بتوانید لذت سرعت را در کنار نمای برج ها و ساختمان های معروف ایرانی تجربه کنید.

تجربه بازی :

پس از نصب و انتخاب یک نام کاربری برنامه با موزیکی که در پس زمینه پخش می شود از شما استقبال می کند. بسته به اینکه بخواهید مهارت خود را در برابر سایرین بسنجید، در تورنمنت ها شرکت کنید یا با هوش مصنوعی مسابقه دهید، می توانید یکی از سه گزینه موجود را انتخاب کنید. بخش رالی ایرانی که به صورت آفلاین نیز قابل دسترس است دارای تعداد زیادی مرحله بوده و شما می توانید با هوش مصنوعی رقابت کنید یا رکورد بزنید.

بخش تورنمنت آنلاین قسمتی است که می توانید با بازیکنان دیگر مسابقه دهید. البته برای دیدن رتبه نهایی تان در جدول تورنمنت باید تمام مراحل را کامل کنید. در قسمت ۲ نفره آنلاین می توانید از طریق اتصال به حساب گوگل با یک حریف تصادفی که اپ برای شما انتخاب می کند مسابقه دهید. در نهایت نوبت به انتخاب ماشین مسابقه می رسد. امکان انتخاب ماشین های ایرانی این بازی را از نمونه های مشابه متمایز کرده و به جذابیت آن افزوده است. همچنین شما می توانید با استفاده از سکه های مجازی که از طریق کامل کردن مراحل و شکست رقیبان خود به دست آورده اید ماشین مورد علاقه تان را ارتقا دهید یا برای آن نیترو بخرید.

سرانجام پس از انتخاب مرحله دلخواه وارد بازی می شوید. کنترل ماشین به دو روش امکان پذیر است و شما می توانید روشی را که احساس میکنید برایتان مناسب تر است انتخاب کنید. لازم به ذکر است هر بار که بازی می کنید یک واحد از باک بنزین ماشین کم می شود. باک بنزین که در صفحه اصلی نمایش داده می شود در ابتدای نصب بازی پر و دارای ۶ واحد است. در صورت اتمام واحد های بنزین می توانید با استفاده از سکه آن را پر کنید یا به تماشای ویدئو تبلیغاتی بپردازید. خرید سکه یا باز کردن مراحل و ماشین های جدید از طریق فروشگاه که آیکون آن در صفحه اصلی با علامت مثبت نمایان است امکان پذیر می باشد.

 

iranian-rally-4

 

گرافیک و رابط کاربری :

به طور کلی گرافیک بازی و طراحی رابط کاربری در حد متوسط می باشد اگرچه در این زمینه می توانست بهتر کار شود. استفاده از شاخص های ایرانی (ماشین ها و شهرهای ایران)، طراحی سه بعدی مناسب و جابه جایی سریع بین قسمت های مختلف بازی از نکات مثبتی است که در بازی فوق به چشم می خورد. در زمینه امکانات شخصی سازی و موزیک بازی تاحدودی ضعیف عمل شده است که امید است در آینده شاهد بهتر شدن این موارد باشیم. بزرگترین ضعف بازی وجود تبلیغات بوده که در قسمت های مختلف بازی نمایش داده می شود.

 

iranian-rally-1

 

نتیجه گیری :

علیرغم کاستی های ذکر شده رالی ایرانی می تواند ساعت ها علاقه مندان به این سبک از بازی را سرگرم کند و لحظاتی سرشار از هیجان را برای کاربرانش به ارمغان اورد.

 

نکات مثبت:

+  امکان رقابت آنلاین

+  طراحی سه بعدی مناسب

+  استفاده از شاخص های ایرانی

 

نکات منفی:

–  طراحی متوسط

–  وجود تبلیغات

امتیاز دهید


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading ... Loading ...

دانلود


بازار

دیدگاه