هرگز یک اپ با ارزش رو از دست ندید

رکورد های جدید اینبار با فوتبال امریکایی !

NFL Runner

Pocket Gems Publishing
13 votes, average: 3٫46 out of 513 votes, average: 3٫46 out of 513 votes, average: 3٫46 out of 513 votes, average: 3٫46 out of 513 votes, average: 3٫46 out of 5
Loading ... Loading ...

توسط پوریا عطارزاده

بازار
قیمت
رایگان
نسخه
1.1.9
سیستم عامل
اندروید 2.0.1
تاریخ بررسی
۲۱ مهر ۱۳۹۲
به اشتراک بگذارید:

بازی های دویدنی، پریدنی و امتیازی مدت هاست که جاشون رو در بازار گوشی های هوشمند پر کرده اند و با اینکه خیلی زیاد و رنگ و وارنگ شده اند ، بنظر می رسد که حالا حالاها قدیمی و از مد افتاده نمی شند. اینبار هم یک بازی دیگه در این سبک مشابه Subway Surfer اما با خلاقیت هایی جدید منتظر شماست تا رکورد های طلایی تون رو برای تیم اتون سبک کنید. اون هم با فوتبال امریکایی !!

معرفی
بازی NFL Runner داستان یک ورزشکار تازه کار در لیگ NFL امریکا می باشد که پس از ورود و انتخاب یک تیم، توسط مربیان تست می شود و در صورت اثبات توانایی هاش وارد مسابقات جدی تر می شود. متاسفانه خبری از یک مسابقه کامل و فوتبال نیست ولی از فاکتورهای فوتبال امریکایی مثل سرعت ، شتاب و قدرتی بودن بهره گرفته شده است. هرف شما این است که در زمینی که پر از موانع و آیتم ها و یارهای حریف است پیش بروید و با پشت سر گذاشتن حریف ها ، جا خالی دادن ، شکستن موانع و امتیاز گرفتن بیشتر رکورد در تیم خودتون رو بزنید.

 

3

گیم پلی
این بازی گیم پلی خود را مدیون رقیب های قدیمی سبک خودش است اما با این وجود امتیازهایی مخصوص به خودش دارد. مثلا بین اکثر بازی های مشابه این سبک کنترل بهتر و سریع تری دارد. نکته ای که در این بازی ها مهم است instant بودن حرکت است یعنی زمانی که شما دستور حرکت به سمت چپ را می دهید بازیکن در همان لحظه جا به جا شود و اینکار را با تاخیر انجام ندهد. مثلا خیلی بازی های مشابه این تاخیر را داشتند که حتی اگر به میلی ثانیه هم باشد باعث باخت بازیکن های حرفه ای می شود .
همچنین در زمینه موانع پیشرفت هایی داشته و از موانع ثابت بازی های مشابه اش به موانع انسانی رو آورده که خودشون خیلی در جذاب کردن بازی تاثیر دارند. بازیکن های حریف از روبرو ، چپ و راست به سمت شما می آیند و جلوی گرفتن امتیاز توسط شما رو می گیرند. همچنین بعضی هاشون که زورشون بیشتره ممکنه شما رو متوقف کنند و جلوی رکورد زنی بیشتر رو بگیرند و …

گرافیک
این بازی بصورت سه بعدی ساخته شده به نسبت بازی های موبایل گرافیک خیلی خوبی داره. زمین چمن و موانع خیلی طبیعی هستند و رنگ بندی کاربر رو اذیت نمی کنه. من به شخصه فکر نمی کنم تو این زمینه کمبودی داشته باشه. هرچند که بازی هایی هم هستند که مثل Agent dash تو این زمینه بهتر عمل کردند.

ثبت آنلاین
بله درست حدس زدید. اگر یادتان باشد گفته بودم که اول بازی تیم خودتان را انتخاب می کنید. این خصوصیت به شما این امکان را می دهد که در پایان هرروز میزان رکورد خود و رتبه تون رو توی تیم اتون ببینید. ایا میتونید توی هر تیمی که هستید امروز بالاترین امتیاز رو بدست بیارید ؟؟ تنها راه اینه که بازی رو امتحان کنید.

امتیاز دهید


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading ... Loading ...

دانلود


بازار

دیدگاه