هرگز یک اپ با ارزش رو از دست ندید

برای سفر خود، تورهایی ارزان را انتخاب کنید!

تورهای ارزان

وبین
0 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 5
Loading ... Loading ...

توسط علی نظمی

بازار
قیمت
رایگان
نسخه
1.0
سیستم عامل
تاریخ بررسی
۱۳ فروردین ۱۳۹۳
به اشتراک بگذارید:

    اپ های مرتبط

در راستای سیاست های نوروزی اپیناد، امروز نیز همراه با اپی با محتوای تفریحی ویژه سال نو در کنار شما هستیم.

در تعطیلات نوروزی بدلیل ترافیک نسبتا شدیدتر جاده های کشور و مشکلات رانندگی، محدود بودن اقامتگاه ها و بلیط های وسایل نقلیه عمومی، خیلی ها به دور از هر گونه تلاطم اقدام به انتخاب  تورهای گردشگری می کنند تا با کمترین دغدغه و همراهی لیدر تور خود، بیشترین لذت را از سفر ببرند.

تورهای ارزان برنامه ای با محتوای سفر، اقدام به معرفی تورهای داخلی و خارجی و اعلام برنامه های سفر خود می کند، ما را در بررسی این برنامه خوب تنها نگذارید.

1

ارتین رایا مجری تورهای داخلی و خارجی است که با ساخت برنامه تورهای ارزان انتخاب های خوبی برای بازدید کنندگان خود دارد و با حل مشکلات حمل ونقل، اقامت و غذا و لیدر گردشگری  می تواند انتخاب های ویژه ای برای تعطیلات شما داشته باشد.

شروع:

در ابتدا به این نکته باید اشاره کرد که، برنامه  تورهای ارزان بدلیل نیاز به بروزرسانی مکرر صفحات خود بر پایه اینترنت کار می کند و دسترسی به منو ها بدون اتصال به اینترنت امکان پذیر نیست.

در برنامه تورهای ارزان موضوعی که از همه بیشتر به آن توجه شده، سهولت استفاده از امکانات و دسته بندی مناسب داده ها است که کاربران را از هرگونه سردرگمی دور نگه می دارد.

از لحاظ گرافیکی می توان گفت برنامه در سطح خوبی قرار دارد به گونه ای که با انتخاب فونت های مناسب و طراحی با ابعادی استاندارد توانسته رابط کاربری خوبی ایجاد کند.این نکته قابل ذکر است که قرار دادن عکس هایی با کیفیت بالاتر از جاذبه های گردشگری می تواند رابط کاربری بالاتری برای برنامه ایجاد کند و همچنین تصمیم گیری برای انتخاب را راحت تر سازد که توجه به این امر در ورژن های جدید برنامه و آپدیت های روزانه، خالی از لطف نیست.

منوها:

تورهای ارزان با هفت منو امکانات خود را معرفی می کند:

تورهای خارجی:

با تپ کردن روی هر منو به روزرسانی به سرعت انجام می شود و کاربر انتخاب های متعددی برای مشاهده دارد. با انتخاب هر تور، مشخصات سفر، نوع ویزا، قیمت ها و تاریخ های پرواز و حتی مشکلات و موارد احتمالی که پیش بینی شده است، با نهایت دقت شرح داده شده تا بدور از هر گونه ابهام، سوالات مسافران پاسخ داده شود.

در هر قسمت برای انتخاب فرم های ثبت نام رزرو، خرید و یا اطلاعات بیشتر گزینه هایی برای انتخاب وجود دارد که با تپ کردن روی آن ها صفحه مشابه در سایت مجموعه بدون مرورگر باز شده و بر روی برنامه می نشیند و بازگشت به برنامه ممکن نیست! که تنها راه رهایی از این وضع بستن برنامه و باز کردن مجدد آن است(این برنامه در Samsung-Note 8.0  تست گرفته شده). و این ازنقاط منفی این برنامه محسوب می شود.

تورهای داخلی:

در این قسمت نیز مانند منو قبل تور های داخلی وجود دارد که امکان رزرو هتل در برخی از شهرها از ویژگی های خوب این قسمت است.

تورهای لحظه آخر:

بر اساس تجربه می توانپیشبینی کرد که در این قسمت، تورهایی که اکثرا احتمال پر شدن آنها کم است و یا واقعا نزدیک به سفر قرار دارند برای فروش قرار داده شده است که این موضوع چندان از واقعیت دور نیست.

تور های ویژه نوروزی:

در اینجا شاهد تورهای ویژه و پر مخاطب هستید که معمولا جزء خواسته های مسافران نوروزی است و می توان گفت پیشنهادهای بسیار مناسبی برای مسافران نوروزی است که بدنبال توری مناسب برای سفرهای خارجی و داخلی هستند.

باید این نکته را در نظر گرفت که اکثر تورها خارجی بوده و تعداد تورهای داخلی محدود است و برای مسافران داخلی به جز چند منطقه مهم توریستی کشور انتخاب های  متعددی وجود ندارد.

قیمت پرواز های داخلی:

لیست نسبتا کاملی از پروازهای مبدا و مقصد و قیمت آن پرواز مشخصی شده است که امکان رزرو بلیط نیز وجود دارد.

قیمت پرواز های خارجی:

این بخش نیز مانند آیتم قبل عملکردی مشابه برای پرواز های خارجی دارد.

نقاط قوت:

رایگان بودن و جنبه خدماتی داشتن برنامه

بروزرسانی مناسب داده ها (تست برای ۵ روز متوالی)

رابط کاربری خوب

امکان ثبت درخواست تماس برای از سوی کارشناسان، برای کاربران

نقاط ضعف:

وجود باگ برای لینک شدن روی سایت

فرایند ضعیف رزرو بلیطای ارزان برنامه ای با محتوای سفر، اقدام به معرفی تورهای داخلی و خارجی و اعلام برنامه های سفر خود می کند، ما را در بررسی این برنامه خوب تنها نگذارید.

امتیاز دهید


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading ... Loading ...

دانلود


بازار

دیدگاه