هرگز یک اپ با ارزش رو از دست ندید

حبابی از جنس طلا

حباب طلا

مهران محمودی
3 votes, average: 2٫67 out of 53 votes, average: 2٫67 out of 53 votes, average: 2٫67 out of 53 votes, average: 2٫67 out of 53 votes, average: 2٫67 out of 5
Loading ... Loading ...

توسط علی نظمی

بازار
قیمت
رایگان
نسخه
1.0
سیستم عامل
اندروید 2.2
تاریخ بررسی
۴ آذر ۱۳۹۲
به اشتراک بگذارید:

امروزه بالا و پایین شدن نرخ ارز و سکه برای سرمایه گذاران کوچک و بزرگ و همچنین بازاریان بسیار حائز اهمیت است.

اطلاع از نرخ جهانی بازار طلا و مقایسه قیمت ها با بازار داخلی و پیشبینی های صورت گرفته ،همیشه تصمیم برای خرید و فروش سکه را سخت می کند.

حباب طلا با هدف کاهش دغدغه های ناشی از این موارد ما را یاری می کند.

حباب تو خالی ، مثبت یا منفی؟

حباب طلا اپی ایرانیست که در هر به روزرسانی با توجه به نرخ جهانی طلا قیمت واقعی سکه را مشخص می کند و با مقایسه قیمت های روز بازارمیزان نرخ کذایی سکه را با واژه حباب طلا بیان می کند.

حباب طلا با رنگ سبز بیانگر این است که قیمت امروز سکه در ایران ارزان تر از آنچه است که باید باشد و با عددی منفی درج می گردد  و حباب طلا با رنگ قرمز بیانگر این است که قیمت امروز سکه  گران تراز آنچه است  که باید باشد است که با عددی مثبت درج می گردد.

 

1

 

ساده ،جامع،کاربردی!

حباب طلا بدون  نیاز به  منو و تنها با ورود به اپ ، به راحتی تمامی اطلاعات را برای تصمیم گیری  در اختیار یوزر قرار می دهد.

قیمت واقعی ، میزان حباب و قیمت بازار سه قسمت اصلی این اپ ارزشمند است.در قسمت اول با توجه به نرخ طلای جهانی قیمت سکه واقعی محاسبه می شود.درقسمت قیمت سکه ،قیمت سکه موجود در بازار بیان شده که اختلاف آن با قیمت واقعی سکه بعنوان حباب طلا معرفی می گردد.

امکاناتی VIP :

در قسمت تنظیمات امکان انتخاب منبع محاسبات وجود دارد که یوزر مبنای محاسبات اپ را از منابعی مشخص که خود به آن اعتماد دارد می تواند انتخاب کند.امکاناتی از قبیل محاسبه مالیات روی نرخ ها ، انتخاب منبع نرخ دلار، امکان به روزرسانی خودکار در هنگام ورود،درج تاریخ به روزرسانی را می توان از امکانات خوب این اپ در مقایسه با سایت هایی با هدف مشابه  بیان کرد.

نقاط مثبت :

  • طراحی مناسب و تجمع اطلاعات در صفحه ورودی با دسترسی مناسب
  • منابع جامع و معروف در زمینه اخذ قیمت ها

نقاط منفی:

  • عدم نمایش قیمت نیم سکه و ربع سکه در بازار
  • وجود تبلیغات شرکت های مختلف بر روی اپ

نتیجه گیری:

وجودی اپی در ضمینه اطلاع رسانی قیمت ها و مشخص کردن نرخ صحیح سکه ، در جایگاه خود حرکتی  ارزشی بوده  کمک بزرگی در تصمیم گیری های خرید و فروش می باشد.

امتیاز دهید


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading ... Loading ...

دانلود


بازار

دیدگاه