هرگز یک اپ با ارزش رو از دست ندید

همراه با ماه مهربانی با ربنا

ربنا – ویژه رمضان

فناوری اطلاعات لیان
15 votes, average: 3٫33 out of 515 votes, average: 3٫33 out of 515 votes, average: 3٫33 out of 515 votes, average: 3٫33 out of 515 votes, average: 3٫33 out of 5
Loading ... Loading ...

توسط میثم شایگان

بازار
قیمت
رایگان
نسخه
1.5.3
سیستم عامل
اندروید 2.1
تاریخ بررسی
۱۵ تیر ۱۳۹۴
به اشتراک بگذارید:

خیلی از ماها با نوای ربنا به یاد ماه رمضان میفتیم و با اون خاطره داریم، این بار هم یک ربنای دیگه  ولی با رنگ و بوی اپلیکیشنی ارایه شده که تونسته یه همراه خوب و یه راهنمای کامل در این ماه باشه…

 

Screenshot_2015-06-25-15-35-53

تجربه استفاده:

در ابتدا نیاز به انتخاب استان و شهر خود دارید تا اوقات شرعی به صورت دقیق برایتان نشان داده شود، سپس باید انتخاب کنید که کدام اذان به صورت صوتی برایتان به طور خودکار پخش شود. بعد از تنظیمات اولیه وارد محیط اصلی برنامه می شوید. داشتن ویژگی های کامل و ابزار های مورد نیاز کاملا در نگاه اول به چشم می آید. به عنوان نمونه وارد قسمت ادعیه روزانه می شوم، دسته بندی به صورت روزانه قرار دارد و با انتخاب هر یک فایل صوتی آن دانلود می شود و می توانید به زبان عربی یا با قرائت فارسی به آن گوش دهید. سایر قسمت ها هم با امکانات مشابهی عمل می کند. البته لازم به ذکر است که برای اولین بار فایل های صوتی نیاز به دانلود دارند.

 

ویژگی ها:

ویژگی های ربنا را می توان به ۴ قسمت تقسیم کرد. اول اوقات شرعی است که می توانید با انتخاب شهر خود از آن مطلع شوید و در زمان دقیق به اذان گوش دهید، دوم بخش های ویژه ماه مبارک رمضان است که شامل قسمت های زیر است :

* ادعیه روزهای ماه رمضان : دعاهای ماه رمضان به تفکیک روز آماده شده است  که به همراه قرائت عربی و ترجمه و قرائت فارسی می باشد.

* سایر دعاهای ماه رمضان : دعاهای مرتبط با این ماه در این قسمت قرار داده شده است که با قرائت و با ترجمه فارسی همراه هستند.

* احکام روزه و ماه رمضان : احکام ماه رمضان در این قسمت قرار داده شده اند.

* فضیلت و اعمال شب قدر : اعمال و دعاهای شب های قدر از جمله دعای جوشن کبیر در این قسمت قرار دارد.

سوم بخش های جانبی ربنا است که شامل موارد زیر می باشد :

* پیامک های مناسبتی : در این قسمت به پیامک های ویژه این ماه دسترسی دارید و می توانید آن ها را برای دیگران ارسال کنید.

* تصاویر مذهبی : شامل تصاویر مذهبی ویژه که قابل اشتراک گذاری هستند می باشد.

* رینگتون مناسبتی : رینگتون های ویژه که می توانید آن ها را به راحتی دانلود کرده و به عنوان رینگتون گوشی خود تنظیم کنید.

* آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول : لیست آهنگ های پیشواز ایرانسل و همراه اول به همراه کد فعالسازی و قیمت آن ها در این قسمت قرار دارد.

و چهارم ابزار جانبی است که شامل قبله نما و ذکر شمار می باشد.

 

Screenshot_2015-06-19-19-55-45

 

رابط کاربری / تجربه کاربری :

برنامه از لحاظ رنگ بندی و استفاده از عناصر گرافیکی بسیار چشم نواز است، طراحی فلت، بهینه سازی برای صفحات با اندازه های مختلف کاملا اثربخش است. تنها در چند مورد در حرکت بین منوها شاهد ظاهر نشدن برخی از آیتم ها شدیم.

 

نتیجه گیری :

لیان با ارایه ربنا نشان داده است که در هر زمینه ای از جمله مذهبی می توان اپلیکیشن با کیفیت تولید کرد که هم کاربردی باشد و مهمتر از آن به طور رایگان برای عموم عرضه شود. البته ربنا با ماه رمضان آمده است ولی کاربرد آن به این ماه محدود نخواهد شد.

 

نقاط قوت :

+ امکانات کامل

+ رابط کاربری عالی

+ سرعت بارگذاری بالا

نقاط ضعف :

 

امتیاز دهید


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading ... Loading ...

دانلود


بازار

دیدگاه