هرگز یک اپ با ارزش رو از دست ندید

شب یلدا با اپی یلدایی

شب یلدا

هانیستا
21 votes, average: 3٫76 out of 521 votes, average: 3٫76 out of 521 votes, average: 3٫76 out of 521 votes, average: 3٫76 out of 521 votes, average: 3٫76 out of 5
Loading ... Loading ...

توسط علی نظمی

بازار
قیمت
رایگان
نسخه
1.1
سیستم عامل
تاریخ بررسی
۳۰ آذر ۱۳۹۲
به اشتراک بگذارید:

    اپ های مرتبط

بلندترین شب سال در نیم کره شمالی زمین ، با نام شب یلدا برای ما ایرانی ها اهمیت ویژه ای دارد.با تبریک شب یلدا و آرزوی رقم خوردن لحظاتی خوش برای شما کاربران اپیناد با ما در بررسی اپ شب یلدا همراه باشید.

1

شب یلدا اپی محتوایی است  که با درون مایه ی  فرهنگی خود تلاش برای همنشینی در کنار کاربران خود دارد تا شبی بیاد ماندنی برایشان رقم زند.بخش های مختلفی از قبیل پیامک ، خواندنی، میوه آرایی، کارت پستال که همگی رنگ و بویی یلدایی دارند می تواند در پر کردن بلند ترین شب سال و پیوند آن با تکنولوژی  بسیار مفید واقع شوند.

رابط کاربری :

طراحی در قالبی با رنگ و بویی یلدایی بهمراه آیکون هایی به شکل میوه به راحتی  یاد آور خاطرات شب های یلدا های گذشته است.رنگ فونت و نوع نوشته ها در برخی موارد چندان مناسب بنظر نمی رسد  ولی سادگی کاربری اپ و چینش مناسب مطالب در دسته بندی هایی منظم در کنار امکان حذف و برجسته کردن آنها(ستاره دار کردن) بسیار مورد توجه قرار گرفته است.طراحی آیکون های داخلی با اشکالی مناسب از اصلی ترین میوه شب یلدا یعنی هندوانه خلاقانه بنظر می رسد.

امکانات :

خواندنی ها :مطالبی در باره آشنایی با آداب و رسوم استان های مختلف کشور،اشعار،متون ادبی،تزئین میوه شب یلدا و تاریخه شب یلدا از برخی نوشته های این قسمت محسوب می شود.

پیامک ها :تعداد زیادی پیامک یلدایی برای ارسال در این قسمت جمع آوری شده و با تپ کردن بر روی هندوانه ها می توان از درون آن با خبر شد!

کارت پستال:چند کارت پستال شب یلدایی که فقط امکان استفاده از آنها بعنوان تصویر پیش ضمینه موبایل یا تبلت وجود دارد.

میوه آرایی:عکس های مختلفی از از میوه های تزئین شده که بیشتر مورد توجه خانم ها قرار می گیرد.

 نقاط ضعف:

عدم امکان ارسال کارت پستال و عکس های بخش میوه آرایی

اپی با موضوعی محدود به شب یلدا

وجود تبلیغات در صفحات داخلی

نقاط قوت:

رایگان بودن نسبت به رقبا

امکان نگهداری مطالب مورد دلخواه(حذف متون)

نتیجه گیری:

در کنار تمام خاطراتی که در یک شب نشینی طولانی در شب یلدا رقم می زنیم اپ شب یلدا نیز می تواند شیرنی این شب را دوچندان کند و از سرگرمی های این شب قرار گیرد.دانلود شب یلدا خالی از لطف نیست

امتیاز دهید


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading ... Loading ...

دانلود


بازار

دیدگاه