هرگز یک اپ با ارزش رو از دست ندید

هدهد، فراتر از یک پیام رسان

پیام رسان و ضدتبلیغ هدهد

رویاهای دیجیتال
27 votes, average: 3٫00 out of 527 votes, average: 3٫00 out of 527 votes, average: 3٫00 out of 527 votes, average: 3٫00 out of 527 votes, average: 3٫00 out of 5
Loading ... Loading ...

توسط میثم شایگان

بازار
قیمت
رایگان
نسخه
1.2.5
سیستم عامل
اندروید 2.3
تاریخ بررسی
۱۰ اسفند ۱۳۹۴
به اشتراک بگذارید:

اگر از دست پیام های تبلیغاتی خسته شدید، اگر همیشه دنبال پیامک های مناسبتی می گردید، اگر دنبال یک برنامه پیام رسانی مناسب می گردید و اگر دوست ندارید یکی از بهترین اپ های ایرانی را از دست بدید هدهد را دانلود کنید…

 

05

 

معرفی :

معمولا اکثر کاربران اندروید به جای استفاده از برنامه پیشفرض پیام رسان اندروید که ساده و بدون قابلیت خاصی روی گوشی ها قرار دارد سعی می کنند یک اپ اختصاصی با ویژگی های بالا نصب کنند. برای این کار اپ های خارجی زیادی مثل GoSMSPro وجود دارد که تا امروز کاربرای زیادی در ایران نیز داشته اند که البته بعضا با مشکلات و نیازهای ایران هماهنگ نیستند. برای پاسخ گویی به این نیاز هدهد با قدرت،امکانات و کیفیت بسیار زیاد پا به عرصه گذاشته است که به سادگی می تواند با اپ های مشابه رقابت کند و حتی از آن ها پیشی بگیرد.

 

06

 

امکانات ویژه:

  • ضد تبلیغ : دیگر نگران پیام های تبلیغاتی نباشید، هدهد مجهز به سیستم ضد پیام های تبلیغاتی است و البته در صورت نیاز می توانید این ویژگی را به طور دستی نیز تغییر دهید و لیست های خود را داشته باشید.
  • بانک پیامک : هزاران پیامک خاص و مناسبتی که می توانید برای همدیگر ارسال کنید.
  • استیکرهای ایرانی : استیکر های ایرانی و بومی محلی که به طور رایگان و یا هزینه چند هدهد قابل دانلود هستند.

 

02

 

رابط کاربری :

کیفیت هدهد در رابط کاربری آن نیز کاملا مشهود است. می توانید به سادگی قسمت های مختلف آن شامل رنگ ها، تصاویر پس زمینه و اجزای پیام ها را متناسب با سلیقه خود تنظیم کنید. سادگی و روانی و احترام به نظر کاربران ویژگی هایی هستند که جای هیچ گونه نقدی را باقی نگذاشته است.

 

01

 

نتیجه گیری :

طبق گفته توسعه دهنده بیش از دو سال صرف تولید این اپلیکیشن با کیفیت شده است و قطعا این تلاش یکی از بهترین برنامه های بازار موبایل ایران را رقم زده است و می توان گفت هدهد یک اپ ضروری برای همه کاربران اندرویدی است.

 

08

 

نقاط مثبت :

+ رابط کاربری قوی

+ کیفیت بالای ساخت

نقاط منفی :

– سرعت کم سرور مربوط به استیکر و بانک پیامک در بعضی از مواقع

– عدم امکان شخصی سازی ( مثل رنگ LED ) برای مخاطبان مختلف

امتیاز دهید


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading ... Loading ...

دانلود


بازار

دیدگاه